Zavrieť

Porady

Stavba bazenu z tvarnic/aku povrchovu upravu?/

Zdravim Vsetkych ,
Zaciname uvazovat o stavbe bazena na nasej velkej zahrade/8a/.Prebehol som rozne ponuky/plastove,nadzemne..../ale najviac ma zaujalo - stavba bazenu z tvarnic/kde sa da par veci urobyt aj svojpomocne/ Rozmer 3x5 s hlbkou 1.2m. Vsetko som nasiel,ako zacat,zakladova doska,steny z tvarnic,technicke veci/trisky.../zabudovat pocas murovky.....atd.Len Vsade sa vystavba konci polozenim geotextilie a nasledne folie.Neexistuje aj ina moznost ako na to.Viem ze dalsia bude oblozyt bazen obkladom/neake modre obkladacky.../ Ale co takto len neake specialne natery/bazenove / cize na tvarnice neaku vodeodolnu omietku/ do hladka/ a potom ten 'neaky' nater.
Robil niekto take nieco,ale vie niekdo poradit.???
Velmi pekne dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Tusim okolo 500-600 za m2. Zavisi aj od kvality folie, obycajna tenka mozno zlomok tej ceny.

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Manzel pred casom dostal ponuku od Floracentrum, Pezinok. Tu som skopirovala ponuku na foliu, mozno to bude bazen 4 x 7 m

    osádzanie PVC 1mm folie s geotextiliou
    dodávka folie 187 m2 *190 = 35 530,00
    dodávka geotextílie 187*39 = 7 293,00
    lepenie a osadenie 187*150 = 25 200,00
    izolácia prechodov = 3 200,00

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    pooltech.sk mi robili v BA, robia cele okolie...maju velmi dobre ceny, polovicne oproti BA

    Stavba bazenu z tvarnic/aku povrchovu upravu?/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.