Zavrieť

Porady

Oprava príspevkov

Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

    Eva99
    misomiso Pozri príspevok
    Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

    Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

    Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?
    Tie preklepy Ti verím: "Na coi ale neviem prist.... "

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    misomiso Pozri príspevok
    Ja sa snazim najpr vzdy zistit, ci nebudem schopny pozorovanim zistit sam odpoved, kym sa opytam nejaku somarinu.

    Ale na jedno stale neviem prist. Dost casto opravujem svoje prispevky, teda skoro vsetky opravujem, z 90% je to kvoli preklepom. Pisem rychlo, odoslem to a potom mi to samozrejme vadi a opravim to.

    Na coi ale neviem prist: Preco sa raz pri takomto prispevku objavi vlavo volba Edit History, inokedy sa zasa maniesto toho objavi pod ciarou Naposledy Upravil...?
    Mne sa to javí, že je to asi takto:

    -ak chybu (alebo preklep) opravíš v krátkom čase od napísania, tak sa objaví v tvojom príspevku vľavo Edit History (vidíš to iba Ty). Vieš si pozrieť, ako to bolo a ako si to postupne opravil (aj viackrát)

    - ak chybu opravíš po viacerých minútach a neskôr, tak je tam tá poznámka Naposledy upravil ....

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    medzičasom mohol niekto na príspevok reagovať, alebo dať súhlas a s pozmeneným - doplneným už nemusí, aj preto je možnosť zrušiť súhlas

    ak sa príspevok opravuje neskôr, je tam možnosť napísať dôvod.
    hm, ale nie vždy tam napíšem "pravopis"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.