Zavrieť

Porady

Dohoda o brig. práci študenta

Dobry den, mam na vás prosbu, mam zamestnanca je na hlavny pracovný pomer, ma hodinovu mzdu 200,-
mesačný časový fond hodin je 176 hod.
ale on odrobil len 56hod. + ma priplatky za pracu v sobotu a v nedelu.
Takze mu to vypocitam 56 hod. krat 200, a pri príplatku chce PC odo mna predpokladaný mesacný zarobok takze dam 176 krát 200 to je 35 200. To znamena ze normalne bude mat plat 56 * 200, plus príplatok za pracu v sobotu a v nedelu a ten bude vypocitaný z 35 200. Toto by som mala mat dobre, chapem tomuto.
Ale mam dohodara o brig.praci študenta on ma na hodinu 80,- za mesiac odrobil 77hod. a plus príplatky za sobotu a nedelu a zas to chce odo mna predpokladaný mesacný zárobok lenze neviem z coho ho mam vypocitat zas zo 176 hod??? Alebo u dohodara len z tych 77hod co naozaj odpracoval????
Dakujem za odpoved som zufala :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Čučoriedka 5
    Ak má zamestnancec hod. mzdu 200,- Sk tak príplatky za S a N
    budeš rátať z tejto hod. mzdy ; u brigádnika to bude to isté - neviem ako máš uzatvorenú DoBPŠ ??

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    Ak má zamestnancec hod. mzdu 200,- Sk tak príplatky za S a N
    budeš rátať z tejto hod. mzdy ; u brigádnika to bude to isté - neviem ako máš uzatvorenú DoBPŠ ??
    Dohodárov sa príplatky netýkajú, oni nedostávajú mzdu, ale odmenu za prácu na dohodu.

    Dohoda o brig. práci študenta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.