Zavrieť

Porady

fornetti

zdravim, napadlo ma ze si otvorim predajnu fornetti, nie je tu nahodou niekto,kto uz ma takuto prevadzku? zaujimali by ma Vase skusenosti,
nazor na vec... diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Keby som vedela, čo znamená to slovo na f...., možno by som aj poradila. Asi to nie je jasné nikomu, keď sa nikto neozval.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    to je pečenie tých malých koláčikov, plnených rôznymi plnkami :-)
    čo presne by ťa zaujímalo?
    treba mať teplovzdušné rúry, kontrakt s tými, čo ti budú dodávať v mrazenom stave koláčiky, treba spĺňať hygienické požiadavky....
    Naposledy upravil babenko1 : 10.05.05 at 17:17

    acme je offline (nepripojený) acme

    acme
    babenko1
    to je pečenie tých malých koláčikov, plnených rôznymi plnkami :-)
    čo presne by ťa zaujímalo?
    treba mať teplovzdušné rúry, kontrakt s tými, čo ti budú dodávať v mrazenom stave koláčiky, treba spĺňať hygienické požiadavky....
    no...zaujimali by ma skusenosti s prevadzkou, mozno ze to nikto neprezradi, alebo mi ta informacia aj tak bude na nic, ale zaujimalo by ma napriklad aky moze mat obrat jedna taka predajna...chcem si to zriadit v jednom malom mestecku, sice na dost frekventovanom mieste...ale neviem odhadnut co mozem ocakavat,kolko budem mat klientov denne..atd
    ucetni_fantozzi
    len z pocutia mam (takze mozno to ani nie je pravda), ze na fornetti musis zakupit licenciu a potom vybavenie a samozrejme musis si zohnat priestory, pricom za licenciu a zariadenie vraj vycalujes cca 2 melony, takze neviem, ci by som sa do toho pustal v malom mestecku. a v tych vacsich su uz spravidla fornetti na vsetkych miestach s hustym pohybom ludi. kazdopadne ak sa do toho pustis, ci uz si sa pustil, drzim palce a daj vediet kde, aby som prisiel okostovat...

    Monita je offline (nepripojený) Monita

    žena Monita
    Môj kamarát vlastní obchod s fornetami. Je vcelku vysmiaty, i keď zažil aj obdobia, keď sa mu nedarilo. Dnes má prevádzky v nemocniciach, čo je samozrejme super. Zamestnáva staršie šikovné dámy, ktoré sú dnes vďačné, že majú prácu a tak sa snažia byť milé. Samozrejme veľmi veľa závisí od miesta, kde máš prevádzku. Keď mal prevádzku na trhovisku, prvé dva týždne mu tam chodili nakupovať hlavne predajcovia z vedľajších stánkov. Potom sa fornetov objedli a on zistil, že musí zrušiť prevádzku. Potom vybavil nemocnice a je v pohode.
    lucinka611 Viem ze je to tabu informacia ale nevies nahodou kolko asi plati tvoj kamarat najom v tych nemocniciach ? dakujem za odpoved
    Monita priznám sa, že neviem. ale podľa mňa je skôr ťažké sa tam vôbec dostať...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.