Zavrieť

Porady

Pozemok v obci Láb

Ahojte poraďáci,

radi by sme kúpili stavebný pozemok v obci Láb o rozlohe zhruba 2500 - 3000 m2. Nejde o developerskú výstavbu, radi by sme si postavili rodinné domčeky na bývanie z dôvodu, že dedinka Láb sa nám veľmi páči. Prosím, ak máte niekto k dispozícii ponuku pozemku, ktorý by bol vhodný, prosím, napíšte mi. Už som občas zúfalá z toho, že aj napriek tomu, že človek si nájde lokalitu, je veľký problém nájsť vhodnú parcelu. Ďakujem vopred.

Pekný večer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Lábe, Lábe pjekná dzedzinko...to je úryvok z pesničky z mojej rodnej dediny. Pozemok tam síce nemám ale veľmi ma potešilo že Láb je pekná dedina.

    patka.bn je offline (nepripojený) patka.bn

    patka.bn
    rodna dedinka? To je mile, tak mi prosim napis o nej nieco viac - napr. ako sa tam zije a tak. Nam sa tam velmi paci a kedze by sme tam chceli stravit zivot, tak by bolo fajn pocut vyjadrenie od niekoho miestneho. A naozaj sa nenajde ziadny znamy, co nema co robit s pozemkami? Vopred dik

    RSFredinka je offline (nepripojený) RSFredinka

    RSFredinka
    aj my sme chceli ísť do Lábu ale bohužial sa nám to nepodarilo tak teraz skušame šťastie na juhu Slovenska, pozemok nádherný na začiatku dediny bohužial prišiel investor a vyfúkol nám to, už pred podpisom zmluvy

    pozlab je offline (nepripojený) pozlab

    pozlab
    Zdravim. Nahodou som nasiel Vas inzerat, ze hladate pozemok v obci Lab.
    Prave zaciname predavat pozemky v novej lokalite. Ak mate este zaujem ozvite sa na 02-54652191
    pripadne sa pozrite na internete pozemkylab.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.