Zavrieť

Porady

Zakrytie balkóna žalúziami

Hľadám firmu, ktorá zakrýva balkóny vonkajšími žalúziami. Banskobystrický kraj, okolie Zvolena, Banskej Bystrice
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Cez internet som už hľadala a nenašla som nič. Skôr som myslela už odskúšané firmy, ktoré to robia. Je málo firiem, ktoré zakrývajú balkóny žalúziami, väčšinou ponúkajú len žalúzie. Niektoré som už aj obvolala a bohužiaľ neponúkajú takéto služby.

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Moj brat si teraz objednal "vonkajsie zaluzie" - automaticke stahovacie, na okna a na balkon,neviem ci myslis taketo nieco od Novesu.Skus na ich stranke,maju dodavatelov po celom slovensku.

    tulox je offline (nepripojený) tulox

    tulox
    Určite nájdeš reklamy a kontakty v regionálnych novinách Zvolensko /Detviansko, Krupinsko/. Tieto fy. zo Zvolena a Detvy realizovali výrobu a montáž žalúzíí na balkóny v DT v cenách cca od 8 tis.sk do 15 tis. sk.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    tulox Pozri príspevok
    Určite nájdeš reklamy a kontakty v regionálnych novinách Zvolensko /Detviansko, Krupinsko/. Tieto fy. zo Zvolena a Detvy realizovali výrobu a montáž žalúzíí na balkóny v DT v cenách cca od 8 tis.sk do 15 tis. sk.
    Bola tam jedna firma, ktorá už túto službu neposkytuje, len pri väčšom záujme. Už mám objednané, čakám na realizáciu.
    michelle84 Pozri príspevok
    Práveže sklo som nechcela. Už som našla firmu na rolety.
    Miška, prosím Vás písali ste ze ste nasli nejakú firmu zo Zvolena ktorá robí to zakrytie plastovými zaluziami. Nemohli by ste mi dat kontakt a ak Vám to uz urobili - ako ste s tým spokojná. Koľko Vás to vyšlo? Dakujem velmi mi s tým pomôžete.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    sekretariat.or Pozri príspevok
    Miška, prosím Vás písali ste ze ste nasli nejakú firmu zo Zvolena ktorá robí to zakrytie plastovými zaluziami. Nemohli by ste mi dat kontakt a ak Vám to uz urobili - ako ste s tým spokojná. Koľko Vás to vyšlo? Dakujem velmi mi s tým pomôžete.
    Až teraz som našla tento príspevok. Ešte stále potrebujete kontakt?

    Zakrytie balkóna žalúziami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.