Zavrieť

Porady

Anémia a rakovina

prosim vas pomozte mi. uz som v koncoch.
mam operovany nador na hlave a zaroven silnu anemiu.
kombinacie liekov a stravy su v tomto pripade protichodne.

zelezo, vitamin B12, pecen su z hladiska onkologie nevhodne.
brala som transfuziu krvi.

viete mi poradit, ako sa o seba starat, co treba jest ?

Hedvika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Neviem síce veľmi radiť v týchto veciach len ma napadlo, že na silnú anémiu je dobré užívanie trstinovej melasy. Predáva sa to v predajniach so zdravou výživou, ale netuším či je to vhodné pre Teba vhodné. Snáď niekto skúsenejší to odobrí.

    Prajem veľa veľa síl a čo nasjkoršie uzdravenie.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Zrejme si veľmi zoslabnutá a ťažké potraviny vôbec nie sú vhodné.Jesť by si mala menej a často a stravu veľmi nekombinovať.Prevažne by to mala byt zelenina ,mäso len biele a ryby a spravené spôsobom ľahko stráviteľným,ovocie,prípadne silné,skôr zeleninové polievky.Zelezo sa vyskytuje v kalerábe,stonkovom zelere,strukovinách,sušených marhuliach,sezamových a tekvicových semienkach,v maku,kokose,v mede.Treba o nom vediet,že sa ho vstrebe len asi 1/10 z prijatej dávky a jeho vstrebávaniu napomáhaju ovocné kyseliny a vitamin C.V Tvojom prípade je veľmi dobrá potravina morské riasy,jednak sú detoxikačné,čistia organizmus,odstranuju toxiny,odburavaju ťažké kovy a radioaktívne látky,obsahuju Ca,Fe a jod.Na zosilnenie si možeš kupiť aj homeopatický Sativol 2x1 lyžička,nie viac a kedže si po operácii Arnica 9 CH 5 granulí denne.Držím prsty.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Poprosila by som o bližšie info ohladom morských rias, je to potravina, kde ju kupim

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Darina1234 Pozri príspevok
    Poprosila by som o bližšie info ohladom morských rias, je to potravina, kde ju kupim
    napr.
    http://www.biospotrebitel.sk/clanok/...na-tanieri.htm
    http://www.biga.sk/zdrava-strava/morske-riasy

    proste zadaj do vyhľadávače google "morské riasy" a vyhodí ti veľa odkazov

    nomis je offline (nepripojený) nomis

    nomis
    ahojky, len ti chcem napisat podporu mam za sebou nador na krcku maternice takze vsetko vonku...nemam ani 40 a som uz po tom 5rokov a som ok. drz sa vela robi psychika !!!!! da sa vsetko ,vôla robi vela. ja mam v hlave stale ze mne pomohlo aj nekonecne mnozstvo papadajok co som pozrala od detstva,,naozaj vela vela milujem ich dodnes .len som chcela napisat drz sa !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.