Zavrieť

Porady

Problém s unicreditbank

Ahojte zas máme problémy s unicreditbank. Znovu niečo pomenili a nedá sa nám dostať do banky. Volali sme na technickú podporu a kázali, že si máme stiahnuť adobe media player lebo že ho treba kvôli pohyblivým obrázkom či čo... Tak sme ho stiahli ale ešte stále to neide. Neviete poradiť? Prehliadavač používame explorer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    Tak toto by zaujímalo aj mňa. Odkedy zmenili internetbanking neviem to vôbec používať. Tiež používame explorer.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    dadkapo Pozri príspevok
    Ahojte zas máme problémy s unicreditbank. Znovu niečo pomenili a nedá sa nám dostať do banky. Volali sme na technickú podporu a kázali, že si máme stiahnuť adobe media player lebo že ho treba kvôli pohyblivým obrázkom či čo... Tak sme ho stiahli ale ešte stále to neide. Neviete poradiť? Prehliadavač používame explorer.
    Veľmi sa v tom nevyznám, ale je možné, že by si mala cez Nástroje > Možnosti internetu > Upresniť > Multimédia zmeniť nastavenia.
    Naposledy upravil Bastian : 12.10.08 at 09:02

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Nastavenie Internet Explorera


    Pre bezproblémové používanie Internetbankingu si skontrolujte nastavenia vášho počítača.
    • <LI hasbox="2">verzia prehliadača Microsoft Internet Explorer min. 6.0 <LI hasbox="2">povolené šifrovanie SSL 128 bit, <LI hasbox="2">povolené prijímania Cookies pre stránku ib.slsp.sk,
    • povolenú komunikáciu cez port 443 pre ib.slsp.sk.
    Povolenie šifrovania SSL:
    • <LI hasbox="2">
    • Help/Pomocník - About Internet Explorer/Čo je Internet Explorer - pod informáciami o verzii sa nachádza údaj o zložitosti šifrovania, ktory by mal byť min. 128 bitov.
    • Povolenie šifrovacieho protokolu SSL si môžete nastaviť v IE Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Advanced/Spresnenie - Security/Zabezpečenie - je potrebne povoliť SSL 2.0 a 3.0.
    Povolenie prijímania Cookies
    • Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Ochrana osobných údajov - tlačidlo Lokality a do okna Ochrana osobných údajov - akcie pre lokalitu zadať adresa webovej lokality https://ib.slsp.sk a potvrdiť tlačidlom Povoliť.
    Povolene spracovanie JavaScript-u
    • Tools/Nástroje - Internet Options/Možnosti siete Internet - Zabezpečenie - zóna Internet - Vlastná úroveň - Skriptovanie - potrebné Povoliť Aktívne skriptovanie
    Pre správne fungovanie Internetbankingu je nevyhnutné skontrolovať, či v rámci internetového prehliadača nie je nainštalovaný aj nejaký modul (tzv. AddOn alebo plugin), ktorý by, aj napriek správnym nastaveniam internetového prehliadača, mohol blokovať napríklad prijímanie Cookies, vykonávanie Javascript, a pod. (napr. nesprávne nastavený Google Toolbar,...). Taktiež môže správnu funkciu Internetbankingu ovplyvňovať nastavenie osobného firewallu (programu, chrániaceho PC pred nežiadúcou komunikáciou z Internetu), ktorý tiež môže blokovať vyššie uvedené vlastnosti (komunikácia protokolom SSL,....).
    http://www.slsp.sk/ActiveWeb/Page/sk...explorera.html

    dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

    dadkapo
    Bastian ďakujem keď pôjdem do firmy tak to skúsim tam ponastavovať... a uvidím že čo...
    Ermon - mozilla nepomáha lebo jediný prehliadač, ktorý na tú blbú banku funguje je explorer

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    A čo vám nejde? Ja som sa so Safari dostal, síce len do Dema lebo nie som klient ale ide to.

    dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

    dadkapo
    Keď vojdem do e-bank tak mi tam vyskočia prihlasovacie údaje tie tam napíšem a keď to potvrdím tak pracuje pracuje asi 3 minúty a vyhodí ma, že stránka sa nedá zobraziť. A kvôli tomu nám kázali stiahnuť ten player a aj tak nechápem čo má s tým player spoločné...

    Problém s unicreditbank

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.