Zavrieť

Porady

CopernicDesktopSearch BSOD

Mám problém s programom Copernic DesktopSearch.
Keď je PC v stave idle, Copernic indexuje obsah súborov. Cca po 10ich min. (stále v stave idle) nafasujem BSOD so zvyčajnými haluzami a textom
Code:
 
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
*** STOP: 0x00000050 (0x80D58318, 0x00000000, 0x804E8C7B, 0x00000000)
Na nete som stále nenašiel riešenie tohto problému.
Ak Copernica odinštalujem, resp. vypnem v TaskManageri, tak nemám problém.
Zaujímavé je, že na nejaký čas som ho prestal používať, teraz vyšla nová verzia (3.0), ktorú som nainštaloval a prvé tri dni to bežalo stabilne, zrejme až do stavu kedy si Copernic nenaindexoval celý komp a následne to zase začalo dávať BSOD.
Skúšal som už opraviť registre cez RegistryMechanic, bez výsledku. V autorunoch mám vypnuté všetky somariny čo nepotrebujem aby bežali na pozadí.
Temp files, cookies atď. mažem každý týždeň, taktiež priebežné kontroly na spyware (SpyBot + Lavasoft), NOD32 na pozadí a aspoň 1x mesačne komplet kontrola kompu.
Rozumiem tomu iba toľko že Copernic má nejaký problém s iným nainštalovaným softom a win sa pokúša v registroch v jeden moment pristupovať do rovnakej knižnice. Ak sa nemýlim...
Do prílohy vkladám printscreen BSOD a report z HijackThis. Snáď a nájde niekto kto tomu rozumie a dokáže poradiť - vopred vďaka za radu.
DSC30586.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    CopernicDesktopSearch BSOD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.