Zavrieť

Porady

Odpisova skupina a KP

Ahojte poradaci,

dufam, ze mi opat niekto pomoze, tak ako minule. Takze mam takyto problem. Spolocnost, ktora ma v prenajme sportove haly, v ktorych bolo mozne prevadzat len urcite druhy sportov, si dala dodavatelskym sposobom namontovat sportove zariadenia, ktore umoznuju prevadzat v tychto halach dalsie sporty. Dodavka bola fakturovana ako celok, cize bola to dodavka sportovych zariadeni na basketbal, volejbal, hadzanu a tenis. V zmluve a vlastne aj v prilohe faktury nie su presne rozpisane komponenty a ich ceny. Jednalo sa hlavne o vysuvacie ramena s basketbalovymi kosmi, pripravky na volejbalovu siet, tenisovu siet atd. Celkova suma investicie bola viac ako 600tis. Sk. Neviem ako to mam zaradit do majetku, po akym KP cislom a do akej odpisovej skupiny. Potom este kupili casomieru na basketbal, co s tym? Dufam, ze mi niekto helpne co najskor, dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Odpisova skupina a KP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.