Zavrieť

Porady

prevadzkovy poriadok solaria

Ahojte,
viem ze je tu taka tema ale nikde som sa nedozvedela ako mam napisat prevadzkovy poriadok na solarium. Uz som bola na hygiene s tym co som napisala ale ani si to poriadne neprecitali a vratili mi ho ze tam nemam to co tam ma byt.Nenajde sa tu niekto kto to pisal prosim,do piatka to mam odniest. Velmi mi pomozete,dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    A skúšala si vyhľadávanie na PORADe, napr. prevádzkový poriadok solária ?
    Hodí ti aspoň štyri témy ...

    Nika6665 je offline (nepripojený) Nika6665

    Nika6665
    hladala som,vyhodilo mi to nieco ale iba vyhlasku a tak ale ja by som potrebovala niekoho kto to uz pisal,vzor podla coho by som si to prisposobila na moje,ale aj tak dik

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zaujímavé, že som našiel pár priložených prevádzkových poriadkov, ktoré treba iba prispôsobiť vlastným potrebám:

    http://www.porada.sk/t50746-prevadzk...ke-sluzby.html

    Nika6665 je offline (nepripojený) Nika6665

    Nika6665
    Smith dik ze si mi to pozrel,ale maserske sluzby nemaju nic spolocne so solariom,a ja prave potrebujem tie veci ktore sa tykaju solaria ako su typy pokoziek,limity ultrafialovych ziareni,......a vela inych veci

    prevadzkovy poriadok solaria

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.