Zavrieť

Porady

Neumoznenie zateplenia RD

Prijemny den, prosim Vas poradi mi niekto, uz znacnu dobu riesim zateplenie zapadnej strany rodinneho domu so susedom, ktory mi to nechce umoznit. Zial zateplenie tejto strany spravim uz len z jeho pozemku, obecny urad ho teraz vyzval k urceniu terminu a upozornil na zakon, kedze suseda poznam a poznam jeho charakter, viem, ze to necha tak. OU odporuca riesit to cez sud, kedze zateplit potrebujem urgentne, chcem Vas poprosit o rady, ako riesit takehoto suseda, ktory ako by mal radost, ked skodi inym....dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stromcok je offline (nepripojený) stromcok

    stromcok
    To moc neurychli, uz som to raz spravil, ked nam ohrozoval ich strom dom a nasu bezpecnost, vedla nasho domu mali velikansky stary orech, ktoreho velka cast bola na nasom pozemku, konare sa casto lamali, uf to bolo tiez co povedat, kym sme sa dovolali pravdy a suhlasil s orezanim konarov na nasom pozemku...nakoniec ho dokonca dal prec cely, za slusnost sme dostali naozaj nadherne reakcie...a este sa cuduje, ze sme ich dali na internet

    Neumoznenie zateplenia RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.