Zavrieť

Porady

Rőben-pálená škridľa

...máte niekto skúsenosti s pálenou škridlou Rőben, rozhodol som sa pre typ monza gaštanová glazúra......stále však váham a rozhodujem sa medzi Tondachom a Rőbenom....ak máte niekto nejaké rady alebo negatívne skúsenosti tak sem s nimi !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Rőbenom nepoznám a nepoužívam, ale s Tondachom mám prevažne pozitívne skúsenosti ( dobrý sortiment doplnkov ... ). Dokonca u jedného objektu cca 210m2 sme riešili cenu so zľavou za reklamu na strech z frekventovanej strany od ulice ( jednalo sa o strechu firmy).
    Ahoj môžno ti poradí môj manžel ktorý bol s tebov na vojne v Senici t.č.0905547148. Prepráč ale nedalo sa mi to poslať ako súkromná správa.

    james bond je offline (nepripojený) james bond

    james bond
    A co KM beta???

    Je to presne to iste ako Bramac,len je lacnejsia.

    skus pozriet,ja som si dal ciernu bridlicu a este som dostal aj 30% zlavu.
    Dobrý den, tiez sa do konca mája rozhodujeme ohladom skridle Tondach XXL Rumba a Roben monza medena. boli sme si pozriet aj viac striech ale asi sa dame na Roben, aj kvoli vahe, aj kvoli tomu ze ma troska v sebe lesk. Idete kupovat cez DEKTrade? odporucaju nam kvalitu viac Roben, ze je to z kvalitneho piesku palena skridla. a zrovna znami davali Roben Jesenný list a majstri ze si chvalili ze sa velmi dobre s nou robi, ze aj dobre zapada a dokonca ze Roben je Mercedes" medzi skridlami. tak mame podobne rozhodovanie ako vy. Bramac ani KM Betu nechceme, beton patri do zakladov

    vladovy je offline (nepripojený) vladovy

    vladovy
    neviem či ste sa už rozhodli ale voľba Roben je OK
    aj ja ju mám na streche už vyše roka, Monza plus - gaštanovo hnedá, kupoval som od DEKTrade
    strecha je naozaj veľmi pekná
    ale pozor práca so škridlou je náročnejšia - strechu treba robiť naozaj dobre - čiže urobiť presný krov a treba prísť na spôsob práce so škridlou("chytiť grif") a potom to ide hladko
    pri dodatočnej manipulácii so škridlou treba tiež prísť na to ako s ňou pracovať ale dá sa celkom dobre - osobne som inštaloval dodatočne 5 strešných okien tak som si to vyskúšal

    záver - ja som spokojný a nemenil by som
    brinza a ako sa ti ukladali stresne okna...roben je dost vysoka sedelo ti stresne okno dobre?

    sotik je offline (nepripojený) sotik

    sotik
    ahoj, aj ja som sa rozhodol pre škridlu Roben a sám si ju idem ukladať a tak sa chcem opýtať, či by si mi vedel poradiť, s čím sa najlepšie táto škridla orezáva.diky moc za info

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.