Zavrieť

Porady

prevádzkáreň - kontrola hygienika ?

Dobrý deň všetkým

mám na vás súrnu otázku - mám pripravené priestory na podnikanie v starom dome - dom je vymalovaný,dostal novú strechu atd.
V jednej izbe je pripravený priestor pre krajčírsku dielňu,niektoré stroje už mám kúpené.
Mám tu ale jeden PROBLÉM - nestíham už dokončiť žumpu,túto jeseň mi to časovo nevyšlo.
Takže nemám vlastne doriešené odtoky odpadovej vody - na dvore je tzv.suchý záchod.Môže to byť problém pre hygienika aby mi neschválil tieto priestory na prevádzkáreň ? Kontrolujú hygienici tieto veci - žumpy a odtoky - aj v prípade krajčírskej dielne ktorá nemá zamestnancov,budem tam pracovať len ja sám ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    pokiaľ vieš zabezpečiť sebe,zamestnancom a klientom sa možnosť umyť, poprípade ísť na wc, tak sa dá to vyriešiť s hygienou. Budeš sám, na wc pôjdeš k susedom, zamestnanci teda nebudeš mať a klienti len prídu a odídu, nebudú sa u Teba zdržiavať, potom by sa dalo.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Tak podla mna zumpu ti tazko budu kontrolovat, ale pokial tam ides mat zamestnancov, musia mat nie len zachod, ale aj satnu a sprchu. Najlepsie je vzdy /ja viem, ze teraz ti to hovorim uz zbytocne, ale aj pre druhych/, ked mam pochybnosti, dopredu sa obratit na hygienikov, aby sami povedali, co treba. Kazdopadne musis dat ziadost, na zaklade toho pridu a potom sa tvar velmi ustretovo a ak budes mat stastie, tak ti prevadzku povolia s tym, ze do toho a toho casu to doplnis a dorobis.

    synthimode je offline (nepripojený) synthimode

    synthimode
    Dakujem za odpovede
    viem,je to klasicka chyba nieco rozbehnut a potom riesit hygienu
    skusim narychlo vybavit COV - cisticku odpadovych vod
    este raz dik

    prevádzkáreň - kontrola hygienika ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.