Zavrieť

Porady

Podvrtnuté koleno

Zdravím
Mám takú otázku :
Mám voľné väzy v kolene, zrejme to súvisí s tým že som tam mal natrhnutý postranný väz. Často sa mi stane, že ak idem hrať napr. futbal, tak sa mi niekedy koleno podvrtne, resp. ako keby vyskočilo z normálnej polohy. Nosím aj ochrannú ortézu, no koleno nie je nejak stabilnejšie. Bol som aj u doktora, no nejak s tým nič nevie urobiť. Chcem sa preto opýtať, ako zlepšiť stabilitu kolena, resp. čo pomáha v takýchto situáciach ?
Za odpovede vopred ďakujem
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
podla mna operacia, ja mam problem s tým istým väzom len troška ineho charakteru. skús zájsť k inému lekárovy čo ti na to povie. ja nosim ortezu ale len pre to aby som to koleno odlahčila a aby sa mi tolko nezaťažovalo aby ma to nebolelo. skús ineho lekara.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

pasuliatko Pozri príspevok
podla mna operacia, ja mam problem s tým istým väzom len troška ineho charakteru. skús zájsť k inému lekárovy čo ti na to povie. ja nosim ortezu ale len pre to aby som to koleno odlahčila a aby sa mi tolko nezaťažovalo aby ma to nebolelo. skús ineho lekara.
neviem či by operácia pomohla... tam to nie je nejake isté.... môže sa to, ale aj nemusí zlepšiť...
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
w_t_f Pozri príspevok
Zdravím
Mám takú otázku :
Mám voľné väzy v kolene, zrejme to súvisí s tým že som tam mal natrhnutý postranný väz. Často sa mi stane, že ak idem hrať napr. futbal, tak sa mi niekedy koleno podvrtne, resp. ako keby vyskočilo z normálnej polohy. Nosím aj ochrannú ortézu, no koleno nie je nejak stabilnejšie. Bol som aj u doktora, no nejak s tým nič nevie urobiť. Chcem sa preto opýtať, ako zlepšiť stabilitu kolena, resp. čo pomáha v takýchto situáciach ?
Za odpovede vopred ďakujem
Ja Ťa vôbec nepoteším pretože ak nechceš mať ešte horšie problémy s tým kolenom tak s futbalom musíš skončiť a vôbec snažiť sa ho nezaťažovať.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
w_t_f Pozri príspevok
neviem či by operácia pomohla... tam to nie je nejake isté.... môže sa to, ale aj nemusí zlepšiť...
ja mam na mysli plstiku väzu čo budu robiť aj mne. ak vieš čo to znamena je dobre ak nie znamená to,že ti väz ktorý je pretrhnuty a podobne nahradia iným z kolena.
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

ano, viem čo to znamená plastika väzu... Ale to by mi snáď lekár povedal, že je taká možnosť, nie ? Skúsim ísť ešte k inému ortopédovi, že čo na to povie on...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
w_t_f Pozri príspevok
ano, viem čo to znamená plastika väzu... Ale to by mi snáď lekár povedal, že je taká možnosť, nie ? Skúsim ísť ešte k inému ortopédovi, že čo na to povie on...
ak si z ba poradim ti mojho,je dobry naozaj. a určite sa to da nejak riešiť a nie len nosenim ortezy
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

som z KE, ale už sa chystám k jednému "že vraj" dobrému lekárovi....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
w_t_f Pozri príspevok
som z KE, ale už sa chystám k jednému "že vraj" dobrému lekárovi....
škoda keby si bol z Ba odporúčim ti mojho doktora,ja som už vymenila 6 ortopedov a každý mi povedal inu diagnozu a jedine tento mi povedal,že čo sa v skutočnosti deje
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

no práve že ja veľmi na tú operáciu nechcem ísť.... Preto som sa pýtal na nejaké tipy, ako to zlepšiť
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
w_t_f Pozri príspevok
no práve že ja veľmi na tú operáciu nechcem ísť.... Preto som sa pýtal na nejaké tipy, ako to zlepšiť
uprimne nie som doktor thak ti neviem povedať ale ja idem na operaciu onedlho. pouvažuj nie je to thake strašne
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

pasuliatko, a čo konkrétnejšie ti je ? aby som to vedel porovnať... No a jo, potom sa dúfam podelíš o pocity z operácie a pod....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja ho mam zhrubnuty thak mi to budu operovať
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

pasuliatko Pozri príspevok
ja ho mam zhrubnuty thak mi to budu operovať
aha, takže úplne niečo iné inak, držím palce nech sa operácia vydarí
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
w_t_f Pozri príspevok
aha, takže úplne niečo iné inak, držím palce nech sa operácia vydarí
dakujem, ale v podstate podobne lebo je to ten istý väz
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

to hej, lenže mne by s tým museli robiť asi niečo iné.... teda, ak by niečo robili.... ALe fakt som zvedavý na tvoje pocity, ktoré budeš mať po operácii
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Kamarat bol a povedal,že pohoda. Uvidim ale dufam,že budu dobre
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

no hej, pohoda....polroka nic nerobit........
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
prečo pol roka?
0 0
w_t_f w_t_f

w_t_f je offline (nepripojený) w_t_f

pasuliatko Pozri príspevok
prečo pol roka?
rozpraval som z viacerymi, ktori boli na plastike vazu...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a čo si sa dozvedel?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať