Zavrieť

Porady

Darujem mačiatka

Darujem krásne mačičky. Sú naučené na mačacie wc. Niektoré sú sterilizované a kocúry kastrovaný. Situácia je fakt kritická, do konca decembra musíme umiestniť 40 mačiek. Ak by ste vedeli pomôcť tak sa prosím ozvite. Hľadáme aj depozitárov, ktorý by mali mačku v dočasnej opatere, my by sme poskytli krmivo, podstielku, veterinárne úkony aj poradenstvo...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    Mám dve mačiatka na darovanie - ryšavo-bieleho kocurika a strakatú mačičku. Prikladám foto. Ak by mal niekto zaujem, nech ma kontaktuje cez spravu alebo odkaz v profile.

    Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  210920112218.jpg
Zobrazení: 24
Veľkosť:  79.4 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  210920112224.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  86.6 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  210920112227.jpg
Zobrazení: 21
Veľkosť:  41.7 KB

    dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

    dadkapo
    Viem, že s fotkou lepšie len ich je okolo 40 a čo ja viem či by som ich zvládla nafotiť... sú všeliaké, ale myslím že najaké fotečky tu mám čo som tam naposledy bola. Sú to mačky domáce, niektoré krížence perzskej mačičky... to sa nedá tak s presnosťou povedať čo to sú za mačence lebo ja sa do nich až tak nevyznám...
    IMG_0465.JPG  
    IMG_0579.JPG  
    IMG_1020.JPG  
    P1040588.JPG  
    P1040775.JPG  

    1/1
    Ahoj ešte máte nejaké tie mačiatka? Práve sme sa z rodinkou dohodli, že by sme nejaké mačiatko zohnali.
    Je tvoja ponuka ešte aktuálna?

    Nici89 je offline (nepripojený) Nici89

    Nici89
    Dobry den Katka 007 ja darujem najdeneho kocurika je 3 mesacny, ale osud sa s nim kruto zahral a on prisiel o zadnu labku od stehna dole, avsak teraz beha akoby nic aj po schodoch a hlavne je velmi milucky a pritulny. Bol pod veterinarnym dohladom, kompletne odcerveny, nauceny na macaci zachod. Je bielo ciernej farby. Ak mate zaujem poslem Vam fotku a viem Vam ho priniest do Presova.
    S pozdravom Nici89

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ahojte, máme krásne 2-týždňové mačiatka, sú čierno-biele a zatiaľ majú krásne modré očká. Keď stihnem, odfotím. Zatiaľ samozrejme cicajú materské mliečko, ale príde čas, keď si ich nebudeme môcť všetky nechať a dúfam, že im nájdeme dobrý domov. Inak ich mamina je super mačka, výborne chytá myši, o svoje mačiatka sa príkladne stará a odháňa z dvora psov, ktorí behajú za našou hárajúcou fenkou. Tú sme zatiaľ ustriehli.
    Bývame v Záhorskej Bystrici.

    JaDo je offline (nepripojený) JaDo

    JaDo
    JarkaL Pozri príspevok
    Ahojte, máme krásne 2-týždňové mačiatka, sú čierno-biele a zatiaľ majú krásne modré očká. Keď stihnem, odfotím. Zatiaľ samozrejme cicajú materské mliečko, ale príde čas, keď si ich nebudeme môcť všetky nechať a dúfam, že im nájdeme dobrý domov. Inak ich mamina je super mačka, výborne chytá myši, o svoje mačiatka sa príkladne stará a odháňa z dvora psov, ktorí behajú za našou hárajúcou fenkou. Tú sme zatiaľ ustriehli.
    Bývame v Záhorskej Bystrici.
    Ako by si písala o naších mačičkách, pretože sú rovnaké. Narodili sa 5.5., sú 4 a zatiaľ mam 2 zadané. V najhoršom by som uživila 3, ale nakoľko sú na chate, nemôžem ich asi od decembra do apríla chovať. S tou jednou nám pomáhal sused.

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    hej, a uz su z nich riadni nezbednici, vymetaju pavukov v kutoch a vymyslaju kadejake betaroviny. cisto rysavy kocko uz ma domov, len este zvysni dvaja, tak snad sa najde aj im.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.