Zavrieť

Porady

Neplatný odkaz

Viete mi niekto poradit, ako odstranit neplatny odkaz na ploche? Skusal som to vymazat aj v nudzovom rezime, roznymi odinstalotormi, ale nic nepomaha, ked si pozriem vlastnosti, tak mi napise, ze velkost je 0 kB. Chcel som to hodit aspon do nejakeho adresaru, ale nedovoli mi to ani presunut, proste s tym sa neda pohnut. Akykolvek pokus mi hlasi chybu, ze subor sa nenasiel, skusal som aj vytvorit dokument s tymto nazvom, nedalo sa. Subor ma priponu .doc a mam system 32 bit Vista business.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na odkaz klik PTM, v pop-up menu dať so SHIFTom "Odstraniť". Malo by to ísť. Je to len obyčajný *.lnk, takže malo by to ísť. Pokiaľ nie, tak v súborovom commanderi si nájdi (väčšinou pod Documents and Settings) podadresár Desktop, v ktorom určite nájdeš tvoj tvrdohlavý *.lnk. Ten potom len odstrániš. Chce to však trochu trpezlivosti a hľadania v podadresároch, zaručene tam je!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.