Zavrieť

Porady

zub

Ahojte,
poradte mi prosim..velmi ma boli zub - uz mi z neho pred 4 rokmi trhali nervy a teraz sa bolest vratila. Neviete mi poradit nejake lieky, ktore by utlmili bolest okrem ibalginu - ten mi uz ani nezabera
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Lenulka12 Pozri príspevok
    Ahojte,
    poradte mi prosim..velmi ma boli zub - uz mi z neho pred 4 rokmi trhali nervy a teraz sa bolest vratila. Neviete mi poradit nejake lieky, ktore by utlmili bolest okrem ibalginu - ten mi uz ani nezabera
    dakujem
    Navštívila by som zubára, aby zistil príčinu bolesti. Liek ju len utlmí.

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    no co mi aj v lekarni doporucili, tak asi najsilnejsi liek co je este bez predpisu je Nalgesin S, ale tiez k tomu zubarovi doporucujem cim skor a ked je daleko, tak chod pripadne aj na pohotovost

    Lenulka12 je offline (nepripojený) Lenulka12

    Lenulka12
    dakujem, v BA ma zoberu na pohotovosti ked mam zubara na vychodnom slovensku? a kde treba ist na pohotovosť?

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    na pohotovosti ta vezmu hocikde, ale pohotovost zacina fungovat az niekedy navecer, spravidla ked denni zubari uz skoncili sichtu...

    Zubná pohotovosť BA
    Kde: Drieňová 38
    Prevádzkový čas: po - štv od 18.30 do 7.00, pia: od 18.00 do 7.00, sobota, nedeľa, dni pracovného voľna nepretržite
    Telefón: 43 33 73 25

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Poznam problemy s umrtvenym zubom. Ja často citlivy na zmeny počasia. Mne moj zubar povedal, že je dost ťažko s tym dačo robiť a zvlašt ak rentgen nič neukaže, žiadne podozrenie na zapal.

    belanka je offline (nepripojený) belanka

    belanka
    Mala som taký zub.Nakoniec som si ho dobrovoľne dala vytrhnúť.Našťastie to bola 8-ka,tak mi nechýba.Len som kvôli nemu trpela a chodila stále k zubárovi.Teraz mám pokoj.

    Lenulka12 je offline (nepripojený) Lenulka12

    Lenulka12
    to fakt? mi vraveli, ze ked bude "mrtvy" tak uz boliet nebude.. No ved uvidime, co mi dnes povedia na tej pohotovosti

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Lenulka12 Pozri príspevok
    Ahojte,
    poradte mi prosim..velmi ma boli zub - uz mi z neho pred 4 rokmi trhali nervy a teraz sa bolest vratila. Neviete mi poradit nejake lieky, ktore by utlmili bolest okrem ibalginu - ten mi uz ani nezabera
    dakujem
    priatel mal podobne trhali mu nervy zo zubu a potom ho rozbolel po určitom čase. mal tham hnis, treba zájsť lekárovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.