Zavrieť

Porady

Oči

Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Urcite treba k ocnemu.Bolo to urcite z nicoho nic?Nebola fyzicka namaha vcera,nedvihala si nieco tazke,nemas kasel?Ak nie tak prichadza do uvahy alergia,vysoky tlak...atd..

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Teraz som si vsimla zub.Mozu to byt lieky od bolesti-Ibalgin,Anopyrin...Kyselina salicylova,mohla si sa predavkovat.

    Lenulka12 je offline (nepripojený) Lenulka12

    Lenulka12
    BXLmiami Pozri príspevok
    Teraz som si vsimla zub.Mozu to byt lieky od bolesti-Ibalgin,Anopyrin...Kyselina salicylova,mohla si sa predavkovat.
    no neviem, lebo tie oci boli tusim skôr a este v lete som mala taky cudny pocit na pravom oku - triaslo sa ci co... a dost často, fakt neviem od čoho , nebola som s tym u lekara.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Lenulka12 Pozri príspevok
    Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?
    Ahoj, čo ešte čakáš? Už si mala byť u lekára a nie sa pýtať na porade ako Ti poradiť.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Mala by si navštíviť lekára, býva to aj z vysokého TK. Často sa to stáva aj pri námahe, mnohým ženám sa to stáva pri pôrode, ak si oči dobre nezažmúria.
    Ak to nie je chorobné, pomôže priložiť vrecúško zo silného ruského/indického čaju. Pokiaľ si ešte nenavštívila lekára, daj si na oči vrecúško (samozrejme v správnej teplote, nie ihneď po zabarení), ak do rána neprejde, rozhodne neodkladaj návštevu očného.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Lenulka12 Pozri príspevok
    Mam taky problem, ze mi popraskali z ničoho nič, cez noc, zilky v obidvoch očiach. Sú cele červene a opuchnute. Neviete mi poradit co na to? a z coho sa to mohlo stat? Je nutne ist na vysetrenie k očnemu?
    podla mna ano, skus na to si kúpiť kvapky alebo framikolín mastičku.ale určite zájdi lekárke

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Framykoin mast je dvojkombinacia antibiotik-neomycin a bacitracin-nevidim,ze by pisala o hnisavych ociach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.