Zavrieť

Porady

Asistent učiteľa

Zdravíčko,

chcela by som sa opýtať, aká je náplň práce asistenta učiteľa (z mojej zmluvy to totiž presne nevyplýva)...robím hlavne administratívnu činnosť.

Je asistent povinný SÁM odprevádzať deti (rómske) zo školy k autobusu, alebo je to povinnosť poobedňajších družinárov?

Ak mi dokážete poradiť, budem Vám vďačná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    [QUOTE=Rebeca06;855178]Zdravíčko,

    chcela by som sa opýtať, aká je náplň práce asistenta učiteľa (z mojej zmluvy to totiž presne nevyplýva)...robím hlavne administratívnu činnosť.

    Je asistent povinný SÁM odprevádzať deti (rómske) zo školy k autobusu, alebo je to povinnosť poobedňajších družinárov?


    Ahoj, ty mas s tym odprevadzanim deti k busu nejaky problem?
    A nemyslela si na tie deti co ostavaju v druzine, co bude s nimi dovtedy, kym vychoska bude s detmi cakat na bus, ci to ma brat so sebou aj tie na zastavku? A ty s kabelockou pojdes o 11.40 domov?
    Prepac, za ton mojho prispevku, no kypi mi zlc, nakolko ja som ucitelka, nie asistentka ucitela a deti- romske som odporevadzala domov, t.j. pred romsku osadu sama, nemala som inu moznost, pripadne, ked som skoncila vyucovanie 4 vyuc.hodinou, tak som mala na vyber, bud ich zoberiem sama k osade, alebo budem s nimi v budove skoly- konciac 4 vyuc.hodinou a autobus chodil az po 6.vyuc.hodine, tak som si vybrala podla pocasia, ak bolo pekne som sa presla, ak prsala strazila som ich v skole, kym prisiel bus a nalozila som ich na ten bus ja sama.
    Vies, je vela ludi, co nemaju pracu a velmi radi by odprevadzali deti k busu, no nemaju to statse ako ty.
    Prepac za ton prispevku, neber to v zlom, no rozculilo ma to. my sme ako ucitelky tiez protestovali, nechceli sme s detmi chodit domov a tiez nam bolo povedane, ze na nase miesta je min. po 5 ziadosti, tak je to. Sucasna doba ti da na vyber.
    Napln prace ucitela- vlastne asistenta mozes konzultovat na MS SR- osobny urad, pisomne ale aj telefonicky.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Rebeca06 Pozri príspevok
    Zdravíčko,

    chcela by som sa opýtať, aká je náplň práce asistenta učiteľa (z mojej zmluvy to totiž presne nevyplýva)...robím hlavne administratívnu činnosť.

    Je asistent povinný SÁM odprevádzať deti (rómske) zo školy k autobusu, alebo je to povinnosť poobedňajších družinárov?

    Ak mi dokážete poradiť, budem Vám vďačná
    Ahoj, vieš asistent učiteľa je vlastne tak povediac "dievča na všetko" čiže, vyplýva z toho čo? buď to rob, alebo sa bráň. Apropo prečo vlastne robíš prevážne administratívnu činnosť? veď by si mala pomáhať učiteľovi so slabými žiakmi. Vieš čo? v tomto štáte to asi ani nikto nevie.

    Fany1000 je offline (nepripojený) Fany1000

    Fany1000
    Ahoj, klikni si na vebovú stránku príslušného krajského školského úradu a tam by to malo byť. Aspoň BB to má. A ak to nenájdeš, tak si zadaj do googlu heslo"asistent učiteľa". Tam by to malo byť na isto. Maj sa. A nenechaj sa využívať:-).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.