Zavrieť

Porady

Slovenčina do XP-profesional

Mam XP-profesional v češtine a neviem nájst sposob na zmenenie jazyka na slovensky.Našiel som len z angličtiny na slovenčinu.Existuje vobec tento program?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    XP-čka sú vždy v angline a inštaluješ jednotlivé jazykové sady...v tvojom prípade čeština.
    Treba si zohnať slovenskú sadu a nainštalovať...

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Infarkt Pozri príspevok
    XP-čka sú vždy v angline a inštaluješ jednotlivé jazykové sady...v tvojom prípade čeština.
    Treba si zohnať slovenskú sadu a nainštalovať...
    ...ani nie, totiz CZ Win sa neinstaluju cez EN windows,ale uz instalacka je upravena do CZ (je mozne, ze maju aj jazykovu sadu na EN,ale ja som sa s takou instalaciou CZ este nestretol...).Cize na to ti, myslim SK nepojde dat.Ta ide iba na EN verziu, pokial viem. Treba skusit zavolat na hotline microsoftu, a tam ti povedia ci je nejaky navod ako to dat do slovenciny

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Pidgey Pozri príspevok
    ...ani nie, totiz CZ Win sa neinstaluju cez EN windows,ale uz instalacka je upravena do CZ (je mozne, ze maju aj jazykovu sadu na EN,ale ja som sa s takou instalaciou CZ este nestretol...).Cize na to ti, myslim SK nepojde dat.Ta ide iba na EN verziu, pokial viem. Treba skusit zavolat na hotline microsoftu, a tam ti povedia ci je nejaky navod ako to dat do slovenciny
    Máš pravdu...teraz som si uvedomil...SK ide dať len na EN verziu, ale CZ Win robia priamo...

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    "Slovak Interface Pack
    Produkt Slovak Interface Pack pre českú verziu systému Windows XP Professional a českú verziu systému Windows XP Home Edition poskytuje slovenské používateľské rozhranie pre prevažnú časť používateľského rozhrania systému Windows XP."

    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sk

    Stiahnuť a nainštalovať. Bude ti to fungovať iba ak máš legálnu kópiu Win.
    Prípadne musíš hľadať iné spôsoby ako sa dostať k tomu inštal. súboru, ale na porada.sk ich nanájdeš (etický kódex)...

    Slovenčina do XP-profesional

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.