Zavrieť

Porady

Pozicka bez starosti do 100.000 - slovenska posta?

Nedavno slovenska posta distribuovala do domacnsti letaky s ponukou pozicajte si bez starosti do 100.000 Sk.Bez rucitela, bez potvrdenia o prijme,bez poplatkov.A 50.000 Sk vraj vyplatia v hotovosti.Ma niekto uz s tym skusenost? Co to vsetko obnasa?Ake paierovanie a kolko to naozaj trva? Kedze si to neviem naozaj na poste predstavit.Tyka sa to aj zivnostnikov? Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Co tak zajst na postu a zistit. Alebo priamo na internetovu stranku banky? Hm?

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Živnostík túto pôžičku určite nezíska, čo pokladám za diskrimináciu. Nie je to na letákoch ani ponukách uvedené. Aj ked sa všade deklaruje "bez potvrdenia príjmu" , tak to tak celkom nie je, pretože sa pýta potvrdenie o zamestnaní , kde sú rôzne kolonky....
    Na stránke všetko nie je uvedené. Skutočnosť zistíš až na pošte.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    ekopo Pozri príspevok
    Živnostík túto pôžičku určite nezíska, čo pokladám za diskrimináciu.
    To nie je diskriminacia, ale fakty demoscoringu. Aby som ta potešil, su aj povolania zamestnani, pri ktorych banka neda uver (čašnik, stražnik-člen bezp.služby...)

    sportik je offline (nepripojený) sportik

    sportik
    Tak teda dik. :-) Ale mohli kludne napisat viac detailov, aby clovek nemusel stepovat na poste ako pako. Na prvy pohlad to tam vyzera ovela jednoduchsie.Teda ide o klasicku bankvou pozicku. Ak my zivnostnici.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    duves Pozri príspevok
    To nie je diskriminacia, ale fakty demoscoringu. Aby som ta potešil, su aj povolania zamestnani, pri ktorych banka neda uver (čašnik, stražnik-člen bezp.služby...)
    A co je na casnikovi take rizikove?

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    misomiso Pozri príspevok
    A co je na casnikovi take rizikove?
    úplne

    si nevidel slávny český film s Bolkom Polívkom?
    "Nová doba! Nová doba! Host vyhazuje vrchního!"

    A teraz vážne. Ja som pred mesiacom požiadala o úver z Poštovej Banky, aj bol schválený, lenže som zamestnaná, nie SZČO . So živnostníkmi je to horšie, bratovi rovno na pošte pri pohľade na DP povedali, aby si ani nepodával žiadosť.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    sportik Pozri príspevok
    Tak teda dik. :-) Ale mohli kludne napisat viac detailov, aby clovek nemusel stepovat na poste ako pako. Na prvy pohlad to tam vyzera ovela jednoduchsie.Teda ide o klasicku bankvou pozicku. Ak my zivnostnici.


    Vieš, oni ako ktorýkoľvek iní, rátajú s tým, že keď už človek prestepuje pár hodín, tak sa nechá nalákať aspoň na nejaký iný ich produkt...pretože už nebude mať silu ísť stepovať inam .

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    misomiso Pozri príspevok
    A co je na casnikovi take rizikove?
    pravdepodobne to, že všetci papierovo poberajú minimálnu mzdu a nikoho nezaujíma, že dostanú na ruku na čierno doplatok a okrem toho aj tringelty.

    Pozicka bez starosti do 100.000 - slovenska posta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.