Zavrieť

Porady

Slovenčina pre nemecký Win XP

Googlim už 4 dni ale bezvýsledne.

Moja kamarátka má PC a má OS Win XP Professional, verzia 2002, SP3

Je po nemecky, pretože je z rakúska. No ale problém je, že neviem ako zmeniť na SK jazyk, pretože inštalácia z DE na SK nie je. Iba z EN na SK alebo CZ na SK.

Ako mám postupovať okrem reinstall PC.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bagocina Pozri príspevok
    Googlim už 4 dni ale bezvýsledne.

    Moja kamarátka má PC a má OS Win XP Professional, verzia 2002, SP3

    Je po nemecky, pretože je z rakúska. No ale problém je, že neviem ako zmeniť na SK jazyk, pretože inštalácia z DE na SK nie je. Iba z EN na SK alebo CZ na SK.

    Ako mám postupovať okrem reinstall PC.

    Ďakujem
    No asi keď raz nie je LIP z DE na SK, tak nie je. Netreba sa ulakomiť na pár drobákov za PC v zahraničí, ale kupovať výpočtovú techniku tu doma. Teraz ti zostáva len zohnať si inštalačný balík Win.SP so slovenskou verziou (LIP) a Windows preinštalovať.

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    Ahoj a skusali ste verziu na instalaciu slovenciny.(Myslim z Anglickych alebo ceskych na Slovenske?) Ci to musi byt presne z nemciny do Slovenciny

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    Ahoj. Zasa ja. Tiez som pogooglil a zistil som ze nieco take by malo existovat, ale je to k dispozicii len nadnarodným firmám, ktoré potrebujú zmenit prostredie pre svoje dcéry. Skús prejsť aspoň toto: support.microsoft.com/kb/947503/cs Je tam nieco pisane o tych MUI. Tak to skus pozriet

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No ak by som mal win v cestine, tak si myslim, ze kazdy slovak by mal tomu jazyku rozumiet a menit by som nemusel a ak mas v nemcine, tak apon sa zdokonalis

    bagocina je offline (nepripojený) bagocina

    Majiteľom slovenského herno-počítačového portálu Bagocina.com ...viac bagocina
    armor1 Pozri príspevok
    Ahoj a skusali ste verziu na instalaciu slovenciny.(Myslim z Anglickych alebo ceskych na Slovenske?) Ci to musi byt presne z nemciny do Slovenciny
    Hej skúšali a napísalo, že to je len na Anglickú verziu, resp. na českú verziu.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Jednoduché to asi nebude. Keďže máš SP3, je asi malá šanca že niekde bude voľne dostupný MUI balík z DE na SK.

    1. Hoď do googlu Microsoft.Windows.XP.SK.MUI.Pack

    2. Iný spôsob by bolo pozháňať si MUI verziu XP.
    Skôr sa dostaneš k MUI balíku s SP2 a potom si manuálne doinštaluješ SP3.

    Ak nejde o nemčinu a potrebuješ iba slovenský XP, tak asi naozaj najjednoduchšie bude zohnať si novú SK licenciu a nemeckú inštalačku predať na ebay.

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    Ahoj. Dnes som u kamaráta odstranoval Windows Genuine Validation. Trebalo zmenit licencne cislo a hodil som na English Windows Ceske cislo a slo to. Tak by som ti este odporucal skusit nainstalovat English Windows hodit na to Slovenskú multilanguage a skusit tam hodit tie nemecke registracne cisla. Tak by to teoreticky mohlo fungovat. Ale je to len myslienka. Daj vediet

    bagocina je offline (nepripojený) bagocina

    Majiteľom slovenského herno-počítačového portálu Bagocina.com ...viac bagocina
    Hej. Vyzerá to, že jediná možnosť je už preinštalovanie, takže zoberem moju inštalačku a pôjdem jej to reinstallnut nekedy.

    Ďakujem za pomoc.

    Slovenčina pre nemecký Win XP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.