Zavrieť

Porady

Vysadenie antikoncepcie

Ahojte,
môže podľa silná bolesť v podbrušku súvisieť aj s vysadením HAK?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    samozrejme že áno, ja som mala tiež bolesti. Hlavne ak si antikon. užívala dlhé roky.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    renča1 Pozri príspevok
    samozrejme že áno, ja som mala tiež bolesti. Hlavne ak si antikon. užívala dlhé roky.

    ďakujem...brala som ju rok aj čosi...mávam aj časté zápaly močových ciest,ale vtedy má málokedy bolí podbruško a teraz už 2.deň v kuse...užívam brusnice,pijem veškeré čaje na močový trakt a nič...takže asi to bude s tým súvisieť...Ako dlho u Teba trvali tieto ťažkosti a čo mám ešte očakávať? s menštruačným cyklom si nemala problémy?

    Ďakujem ešte raz...

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    syrik Pozri príspevok
    ďakujem...brala som ju rok aj čosi...mávam aj časté zápaly močových ciest,ale vtedy má málokedy bolí podbruško a teraz už 2.deň v kuse...užívam brusnice,pijem veškeré čaje na močový trakt a nič...takže asi to bude s tým súvisieť...Ako dlho u Teba trvali tieto ťažkosti a čo mám ešte očakávať? s menštruačným cyklom si nemala problémy?

    Ďakujem ešte raz...
    Aj keď otázka nie je pre mňa, ale v súvislosti so ŠŽ môžeš mať problémy s menštruačným cyklom.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Ninna Pozri príspevok
    Aj keď otázka nie je pre mňa, ale v súvislosti so ŠŽ môžeš mať problémy s menštruačným cyklom.

    ďakujem Ninna...ano viem,na to ma endokrinológ upozornil...teraz som vysadila antikoncepciu a uz kŕče v podbrušku... nevedela som,z čoho...

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Ja som tiež vysadila a našťastie to prebieha bez takýchto ťažkosí.Je to dosť individuálne.Sestra máva napríklad hrozné bolesti hlavy,keď ma pauzu v užívaní.Najlepšie by si mala zájsť k lekárovi. Nepravidelný cyklus môže a nemusí byť spôsovený ŠZ.Mne odporúčil tiež lekár,aby som si ju dala vyšetriť,ale ešte som nebola.

    Pachole je offline (nepripojený) Pachole

    Pachole
    A taky to může být akutní slepé střevo, torze cysty, prasklá cysta, mimoděložní těhotenství a hromada jiných nepříjemností.

    Silná bolest je signál - něco není dobře, je třeba s tím něco dělat. Než čekat na rady z internetu - bylo by lepší zvolit naprosto zastaralý způsob řešení. Jít k doktorovi. Než bude na něco pozdě.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Bionda Pozri príspevok
    Môže to byť spôsobené ovuláciou, ktorá doteraz nebola.

    Vidíš, to je dosť možné,veru...Momentálne by som mala mať ovuláciu...14 deň cyklu...ĎAKUJEM

    paty je offline (nepripojený) paty

    paty
    Ahoj, ja som vysadila antikoncepciu pred 2 mesiacmi kvoli operacii. Taktiez som mala silne bolesti, ale ono to prejde. Tvoje telo sa zase "prebudza" ked beries lieky tak nemas ovulaciu a teda ani ziadne bolesti. Ak lieky vysadis, hladina hormonov este kolise, co je ale dobre pretoze musim povedat, ze som zistila, ze antikoncepcia znizuje libido, co mozem potvrdit. Rozhodla som sa ze uz ju definitivne nebudem uzivat.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    paty Pozri príspevok
    Ahoj, ja som vysadila antikoncepciu pred 2 mesiacmi kvoli operacii. Taktiez som mala silne bolesti, ale ono to prejde. Tvoje telo sa zase "prebudza" ked beries lieky tak nemas ovulaciu a teda ani ziadne bolesti. Ak lieky vysadis, hladina hormonov este kolise, co je ale dobre pretoze musim povedat, ze som zistila, ze antikoncepcia znizuje libido, co mozem potvrdit. Rozhodla som sa ze uz ju definitivne nebudem uzivat.

    Ahoj...ďakujem Ti moc za odpoveď. Áno,znižuje libido...to bol dôvod,pre ktorý som ich už aj ja dávnejšie chcela vysadiť...*Teraz musím,ale už nikdy viac ich nechcem...

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    ahojte, stretol sa niekto s tým, že po vysadení antikoncepcie mu to dosť meškalo. HCG je negatívne, vyvolávačka nepomáha. Stretol sa niekto s týmto prípadom?

    lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

    lindusaaa
    cowboyka Pozri príspevok
    ahojte, stretol sa niekto s tým, že po vysadení antikoncepcie mu to dosť meškalo. HCG je negatívne, vyvolávačka nepomáha. Stretol sa niekto s týmto prípadom?
    prva mens. mi prisla asi s tyzdennym omeskanim, dalsia tiez asi a potom mi meskala aj mesiac...upravilo sa mi to asi po roku od vysadenia, ale je to indivudalne a bezne, ze po vysadeni hormonov meska

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    lindusaaa Pozri príspevok
    prva mens. mi prisla asi s tyzdennym omeskanim, dalsia tiez asi a potom mi meskala aj mesiac...upravilo sa mi to asi po roku od vysadenia, ale je to indivudalne a bezne, ze po vysadeni hormonov meska
    dík, už som si dávala aj tehotenský test, tehotná nie som, tak len čakám na prvý menz.
    syrik-chcem sa opytat ci si mala problemy so zapalom mechura pred alebo az po vysadeni HAK, pretoze ja som ju brala asi 6 rokov a posledne styri sa mi zapaly mechura stale opakovali a doktori mi povedali ze to je z toho tak som ju vysadila ale bojim sa ci sa to teraz este nezhorsi..

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    V prípade užívania HAK, je potrebné si uvedomiť, že odoberáme organizmu svoju schopnosť aj samoočisty, samoregulácie tvorby hormónov - čiže dospievame k tzv. atrofii, a v tomto prípade vzniká veľa príznakov na cysty, tvorbu myomov, a z toho môžu vznikať bolesti. Tým sa narušuje rovnováha hormonálneho systému s endokrynným a imunitným systémom....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.