Zavrieť

Porady

Nedopozerané filmy

tiez sa vam stalo, ze ste zaspali pri TV a rozpozeranom filme a ked ste vstali uz sa rozvidnievalo a nadavali ste, ze neviete ako film skoncil?
mne sa to uz parkrat stalo ze som zaspal aj pri 2. a 3. reprize toho isteho filmu behom 3 rokov a FURT neviem koniec
preto som zalozil temu, aby sme si tu mohli napisat tie konce filmov, ak ma niekto zaujem vediet ich hned a nie zase o rok pri reprize, ak znova nezaspia
Usporiadat
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

robin78 Pozri príspevok
myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie
akoze si uplne ty, tak neviem preco vobec si tu pisal nieco
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

slabikar Pozri príspevok
akoze si uplne ty, tak neviem preco vobec si tu pisal nieco
ved som aj pisal mimo temy ak si nepochopil, skoda reci
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

slabikar Pozri príspevok
tiez sa vam stalo, ze ste zaspali pri TV a rozpozeranom filme a ked ste vstali uz sa rozvidnievalo a nadavali ste, ze neviete ako film skoncil?
mne sa to uz parkrat stalo ze som zaspal aj pri 2. a 3. reprize toho isteho filmu behom 3 rokov a FURT neviem koniec
preto som zalozil temu, aby sme si tu mohli napisat tie konce filmov, ak ma niekto zaujem vediet ich hned a nie zase o rok pri reprize, ak znova nezaspia
Len pozor na filmy, ktoré majú 2 verzie koncov. Napríklad naposledy som to zistil pri filme 1408. Ja som si stiahol tento fil z netu a kolega bol na tom v kine. V mojej verzii hlavný hrdina - John Cusac na konci filmu zomrel, tá kinoverzia mala happy end - hlavný hrdina zostal žiť.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

robin78 Pozri príspevok
myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie
ono vies, ked si raz unaveny tak zaspis aj pri horore
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Namiesto driemania pri TV si daj film radšej natočiť a pozrieš si ho, keď nebudeš unavený. Aj ja to občas robím a film pozerám keď je viac času a v pohode - napr. všetko zameškané dopozerám cez sviatky.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

wagner Pozri príspevok
Namiesto driemania pri TV si daj film radšej natočiť a pozrieš si ho, keď nebudeš unavený. Aj ja to občas robím a film pozerám keď je viac času a v pohode - napr. všetko zameškané dopozerám cez sviatky.
si
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem prečo si myslíš, že som mimo témy. Mohol si si filmy nahrať a tému si nemusel vôbec zakladať.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

wagner Pozri príspevok
Neviem prečo si myslíš, že som mimo témy. Mohol si si filmy nahrať a tému si nemusel vôbec zakladať.
vysvetlim ti to uplne jednoducho a polopatisticky: ked si lahnem k TV a prepinam kanaly a zacnem pozerat film a pri nom zaspim. chapes? ci si dalsi z provokaterov na porade?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Zbytočné tahanice.
Podla mna je uplne normalne, že clovek pri tom zaspi. Ja mam kadejake DVD filmy a chcem to pozerat no a zaspim dosť často pri nich.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no,tema je zalozena ale este sa nikto nevyjadril priamo k veci.
mozno by sme sa mali posunut o krok dalej a spytat sa,
ktory film,respektive filmy nasho zakladatela zaujimaju a vyjadrovat sa priamo k tomu ako teda dopadli.
tieto predosle polemiky ci zakladat alebo nezakladat temu sa mi zdaju celkovo!!!!!!!!!nic neriesia a provokuju.vsak ked niekto konkretnu temu zalozi asi ma na to dovod.
odsudzujme a posudzujme az ked si pozametame pred vlastnym prahom......
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?
0 0
kačer kačer

kačer je offline (nepripojený) kačer

tak to je super, mne sa to stáva pravidelne. Vidím začiatok a potom už prinajlepšom titulky na konci, budem často navštevovať tuto temu
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

slabikar Pozri príspevok
vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?
Bol to taký slabší remake (či napodobenina) filmu Loď duchov. Neviem, či si videl ten film, ale malo to podobný námet - tá loď bola pascou pre duše. Všetci, čo na ňu vstúpili, zomreli. Samozrejme, že tá ženská (tmavovláska) aj s priateľom to prežili, lebo na palubu vypustili palivo (zaujímavé ,že len tak jednoducho sa dalo na hornej palube jedným veľkým ventilom vypustiť) a z diaľky, zo záchranného člna, loď zapálili svetlicou. Tá ihneď explodovala, prelomila sa napoly a potopila sa.

Nemusíš sa trápiť, že si zaspal, bol to film kategórie C-D. Že prečo som ho pozeral? Lebo ja som taký maniak - ak raz začnem pozerať film, tak som zvedavý, ako skončí. To by musel byť naozaj veľmi zlý (kat. F), aby som ho vypol.
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Veru, aj mne sa to stáva. Nedávno som pozerala celkom zaujímavý film o pasažieroch v lietadle, vyskytla sa tam nejaká nákaza, žiadna krajina nechcela lietadlu povoliť pristátie a prezident sa po dohode s poradcami uvoľnil ľudí z lietadla zlikvidovať. A doteraz mi nik nevie povedať, ako sa to skončilo. Názov filmu som zabudla. A tak by mi táto stránka aj vyhovovala. Jasné, že filmy o ktorých vopred viem, že idú neskoro a nemôžem ich pozerať si nakrútim a príležitostne pozriem. Dagmar
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

mne sa viackrát stalo, že som čakala na film, a zaspala som keď začali titulky na začiatku filmu, a zobudila som sa akurát na titulky na konci filmu
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Zaujímalo by ma tiež ohľadom jedného filmu, či "stojí za zo" si ho pozrieť, môj manžel mal za úlohu ma o hod. ohlásiť- tv hod. späť drží v pamäti ( bola som pri dcére- zaspala som) no a on - ako typický baran- spal. On má totiž svoj čas , kedy zo zásady nevie nič pozerať , potom sa zobudí a môže aj do rána
Ten film bol teraz na markíze- myslím Konstantin- či čosi také.
"stojí to" za to, alebo je to príliš hororné?
Ďakujem za odporúčania event. antiodporúčania
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bionda Pozri príspevok
Zaujímalo by ma tiež ohľadom jedného filmu, či "stojí za zo" si ho pozrieť, môj manžel mal za úlohu ma o hod. ohlásiť- tv hod. späť drží v pamäti ( bola som pri dcére- zaspala som) no a on - ako typický baran- spal. On má totiž svoj čas , kedy zo zásady nevie nič pozerať , potom sa zobudí a môže aj do rána
Ten film bol teraz na markíze- myslím Konstantin- či čosi také.
"stojí to" za to, alebo je to príliš hororné?
Ďakujem za odporúčania event. antiodporúčania
Tiež by ma to zaujímalo, začala som ten film pozerať, ale asi len 15 minút, ale bolo dosť neskoro tak som išla spať. Vyzeralo to dosť hororné, ale určite by som si ten film chcela pozrieť, mne to pripadalo zaujímavé.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Olice Pozri príspevok
Tiež by ma to zaujímalo, začala som ten film pozerať, ale asi len 15 minút, ale bolo dosť neskoro tak som išla spať. Vyzeralo to dosť hororné, ale určite by som si ten film chcela pozrieť, mne to pripadalo zaujímavé.
Podobne ako vy, ja som tiež začala pozerať, ale bol dosť neskoro, tak som to vzdala. Ale pre muža som ho nahrávala, takže videla som ho celý. No a neľutujem, že so neostala hore až do konca. Dej bol zaujímavý, ale koniec dosť slabý. Možno spracovanie a vizualizácia bola lepšia ako príbeh a to, "čo chcel autor tým povedať".
Takže môj názor: raz si ho pozrieť pre zvedavosť, ale druhý krát už nemusím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať