Zavrieť

Porady

tuje smaragd

Prosim vas, poradil by mi niekto, kde by som mohla kupit tuje, nie draho a aspon 1 metrove, ak by ste este mali s nimi i skusenosti, budem vdacna za kazdu radu...dakukujem. Darina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nevieme, odkiaľ si, takže ťažko pomôcť, kde majú lacné a kvalitné.
    Sleduj inzeráty napr. v Záhradakárovi, tam ich je dosť.

    Na internete-na slovenských aj českých web-stránkach je veľa dobrých rád. Napr.
    http://www.google.sk/search?sourceid...q=Tuja+smaragd

    http://www.zivy-plot.cz/tuje-smaragd-25-az-30-cm.php

    Dadak, pri kúpe sa neoplatí kupovať rôzne dovozové,lepšie je od tuzemských pestovateľov. Je to investícia na veľa rokov,takže neodporúčam kúpu od neistých pestovateľov,ktorí sa moc nerozumejú tomu čo predávajú,aby ste za pár rokov nemuseli vypilovať rôzne prerastené "nepodarky".
    Naposledy upravil arizona : 31.10.08 at 19:33

    Dadak je offline (nepripojený) Dadak

    Dadak
    Hm, dakujem velmi pekne za rady, tak skusim pohladat od tunajsich, len oni su dost drahí...popozeram aj stranky okolo..este raz dakujem...
    Darina

    FAKO je offline (nepripojený) FAKO

    FAKO
    Ahojte! Chcem sa spýtať nie je neskoro na výsadbu tují (živého plotu)? Som od Žiliny.

    Shady je offline (nepripojený) Shady

    Shady
    FAKO Pozri príspevok
    Ahojte! Chcem sa spýtať nie je neskoro na výsadbu tují (živého plotu)? Som od Žiliny.
    Nieje neskoro. Momentalne je idealne pocasie. Tuje pri presadzani vyzaduju trochu chladnejsiu klimu. V ziadnom pripade nepresadzat v lete, alebo horucavach!!! Takze hor sa do toho!

    Shady je offline (nepripojený) Shady

    Shady
    A tuje obzvlast "kuzelovky" SMARAGD si radsej kup u vasho lokalneho zahradnictva. Mas to blizko, kupujes od isteho zdroja, ziadny dovoz co by sa ti nemusel uchytit. Ja tiez len zo zahradnictiev. A pripadne by som aj za kvalitu doplatila navyse $$$. Predsa, taka tuja obzvlast smaragd, ti narobi vela vela radosti, ked bude kvalitna a krasna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.