Zavrieť

Porady

ISCED - 0

Vie už niekto niečo nové ohľadom predprimárneho vzdelávania? Pomôže akákoľvek rada či postreh. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

    BABYstar
    Mám metodickú príručku s prílohami a prebieha prevzdelávanie riaditeliek a zástupkyň.Informácie nájdeš v Predškolskej výchove č.1

    BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

    BABYstar
    je to správne ,je to predprimárne vzdelávanie ISCED-O / materské školy /a primárne ISCED- 1

    zeppka je offline (nepripojený) zeppka

    zeppka
    Áno, bohužial sa to vyskytuje aj v základných dokumentoch pre MŠ, ale ide o to, že v zahraničí sa uvádza termín preprimary, teda slovo preprimárne je odvodené od zahraničného slova. Preto by sa nemala spájať slovenská predložka s cudzím slovom. ...Nechcem mudrovať, pretože vôbec nie som jazykovedec, ale tak dajako nám to vysvetlovali aj profesori. Bohužial pri tvorení dokumentov sa to nejak neustriehlo, a preto všetci používajú termín predprimarne. No čo už, pre mňa je logicky prijateľnejšie a aj sympatickejšie slovko preprimárne pa

    Fany1000 je offline (nepripojený) Fany1000

    Fany1000
    Ahoj. Tá metodická príručka, ktorú máš, to je stiahnuté z internetu? Lebo tú mám aj ja. Ináč informácie z Predškolskej mi nejako unikli. Vôbec som to tam nezaregistrovala. Budem sa na to musieť pozrieť ešte raz a poriadne :-). Ale ďakujem.

    BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

    BABYstar
    Nie ,je to kniha aj s prílohami a slovníkom,tie dostanú riaditeľky na prevzdelávaní píše sa o tom v Predškolskej .Dobré veci sú aj na českej stránke www.rvp.cz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.