Zavrieť

Porady

praca v zahranici

ahojte..

chcem sa spytat ohladom prace v zahranici..nakolko perfektne ovladam nemcinu chcel by som zhanat ludi pre nemeckeho zamestnavatela.islo by napr.o elektrikarov,murarov,tesarov a pod..ja by som podpisal zmluvu s nemeckou firmou a pre mna by pracovali ludia..zmluvy by mali so mnou,ja by som im zabezpecil ubytovanie,zalohy doktora stravu a pod.zaujma ma hlavne to ako to riesit,ci formou pracovnej agentury,zivnosti alebo ako?je otvoreny nemecky trh?a co pracovne povolenie?...ako je to blbost alebo to zavana nebodaj nejakou uzerou davam ruky prec...dakujem za pripomienky..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Pokial viem nemecky trh je otvoreny len pre tzv. ferialjobs - co su vlastne sezonne prace pre gastro. Viem ze tam chodi aj vela robotnikov, ale ti pracuju pravdepodobne na cierno, alebo ich paaar je z tych, ktori povolenie nejakym sposobom ziskali. Oficialne je este stale pracovny trh pre slovakov zatvoreny !!!

    Co sa tyka toho ako na to, musis si zalozit zivnost resp. s.r.o., a nasledne ziadat na UPSVaR registraciu ako sprostredkovatel zamestnania resp. agentura docasneho zamestnavania kde predkladas projekt k tomuto sprostredkovaniu.
    Ak ti urad povolenie vyda, mozes oficialne sprostredkovat zamestnanie.
    dik za odpoved..zistil som ze ten trh je zatvoreny do roku 2011,netyka sa to IT ing a pod...udajne Nemci chcu znizit nezamestnanost..nasiel som tu uz podobne prispevky takze kuknem..dik
    Naposledy upravil martinM233 : 31.10.08 at 06:45

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.