Zavrieť

Porady

Ako zistím stav pamäte

Môžete mi poradiť kde si môžem zistiť stav pamäte v PC a aký program používam? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bagocina je offline (nepripojený) bagocina

    Majiteľom slovenského herno-počítačového portálu Bagocina.com ...viac bagocina
    Ctrl + Alt + Delete ak máš XP tak tam máš všetky procesy a využitie pamäte popísané.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Asi si sa chcel spýtať kde zistíš koľko pamäte RAM máš v počítači, na to ti už vyššie odpovedal bagocina, pozri po stlačení tej trojkombinácie kláves na záložke "Výkon" a dolu je "fyzická pamäť / celkovo - v KB.

    Ďalej si sa asi (veľmi laicky položená otázka) chcel spýtať kde zistíš aký používaš operačný systém - ale veď to ti vypisuje pri štarte počítača na obrazovke.
    Ak si naozaj myslel tú otázku - "citujem - aký program používam" doslovne, tak to ti nikto nepovie, ja používam v PC mnoho programov a každý používa iné programy podľa svojej potreby.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    km30 Pozri príspevok
    Môžete mi poradiť kde si môžem zistiť stav pamäte v PC a aký program používam? Ďakujem
    Keďže si na porade relatívne nový, tak ti poradím ešte jednu vec - ak zakladáš tému, tak jej daj taký názov, ktorý aspoň stručne vystihuje podstatu otázky. Lebo skoro každý, ktorý sem dáva otázku potrebuje pomoc alebo poradiť. Keby to každý robil tak, potom by zoznam tém vyzeral asi takto:

    Pomoc
    Pomóc!!!
    POMOC
    Poraďte
    Kto poradí?
    Pomôžete?
    Poraďte mi"
    ....

    Ako si potom tí, ktorú chcú pomôcť majú vybrať, ktorá téma je pre nich relevantná? Názov, ktorýsi zadal som ti zmenil na výstižnejší.

    Inak vitaj.

    Ako zistím stav pamäte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.