Zavrieť

Porady

Vyroba vreckoviek

Dobry den.Rad by som zacal vyrabat hygienicke papierove vreckovky, nie hocijake..Prosil by som o radu ako zacat.Neviem totiz co to obnasa kde ich vyrabat a tak..Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Nevyznám sa v tom, ale podľa mojej predstavy výrobná linka na hygienické vreckovky môže mať hodnotu niekoľko miliónov Sk. Ak sa ti podarí zadovážiť si, tak potom je potrebné vybaviť kopu hygienických povolení........

    Ale snáď ti niekto poradí lepšie, ktorý je v týchto veciach zbehlejší.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Veľkým firmám ,ktoré ich už vyrábajú a majú aj svojich odberateľov nebudeš schopný konkurovať . Alebo sa na to cítiš?
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Ja by som si pre začiatok dala vyrobiť priamo od výrobcu menšiu sériu vreckoviek pod vlastnou značkou a skús sa popasovať s odbytom, uvidíš o čom to potom je...napr. v Štúrove fi Convertis
    vyrábajú menšie série. Súhlasím so Smithom-celá linka je niekoľkomiliónová záležitosť a návratnosť je v nedohľadne!

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    genius7 Pozri príspevok
    Dobry den.Rad by som zacal vyrabat hygienicke papierove vreckovky, nie hocijake..Prosil by som o radu ako zacat.Neviem totiz co to obnasa kde ich vyrabat a tak..Dakujem
    chcem začať vyrábať....
    neviem ako začať....
    neviem, čo to obnáša...


    skvelý podnikateľský plán gratulujem

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Ako pardon nechcem byt zly, ale takuto blbost som este nepocul.

    Su ludia ktory zvazuju ci si vobec otvoria malinku firmicku a tu chce niekto podnikat v biznise, do ktoreho treba jednoznace vrazit nie jeden milon korun.

    A sam nevie ani kde ich vyrabat - no snad ked s tym chces robit tak hadam u seba nie????

    No dovidenia.

    genius7 je offline (nepripojený) genius7

    genius7
    Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
    Ja by som si pre začiatok dala vyrobiť priamo od výrobcu menšiu sériu vreckoviek pod vlastnou značkou a skús sa popasovať s odbytom, uvidíš o čom to potom je...napr. v Štúrove fi Convertis
    vyrábajú menšie série. Súhlasím so Smithom-celá linka je niekoľkomiliónová záležitosť a návratnosť je v nedohľadne!
    Dakujem...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.