Zavrieť

Porady

???

vie mi niekto poradit aku zmluvu si mam dat ak napr. jeden zivnostnik chce dat dalsiemu nejaku pracu? ulohu? diky.. zmluva o spolupraci abo take nieco?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    majenka21
    vie mi niekto poradit aku zmluvu si mam dat ak napr. jeden zivnostnik chce dat dalsiemu nejaku pracu? ulohu? diky.. zmluva o spolupraci abo take nieco?
    Záleží od toho aké činnosti vykonávajú , čo majú v ŽL a kde na akom mieste sa bude práca vykonávať a ešte s akými pracovnými prostriedkami . Toto všetko by Ti malo byť jasné .

    Já by som navrhovala Príkaznú zmluvu , ale to len odhadom , lebo nie je to dostatočne opísané .


    Alebo si môžu aj navzájom fakturovať , ale neviem čoho sa to týka .??!!
    Naposledy upravil Zita5 : 18.05.05 at 10:07

    majenka21 je offline (nepripojený) majenka21

    majenka21
    je to vlastne vytvaranie net stranok v mieste sidla agentury.. a prikazna zmluva? vies mi to troska blizsie opisat? diky moc

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    pozdáva sa mi viac vzájomná fakturácia ,ak ide o činnosť,ktorú nemá faktúrujúci sám v náplni živnosti

    majenka21 je offline (nepripojený) majenka21

    majenka21
    ma to aj on v naplni.. robia tu istu cinnost len sa podelia abo ako by som to povedala.. a ten druhy potrebuje nejaku zmluvu o tom.. moze byt prikazova? abo aka?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Alebo nech si spravia zmluvu o združení a delia sa dohodnutým podielom v zmluve . Pričom sa podielajú spoločne na výdavkoch a príjmoch.

    majenka21 je offline (nepripojený) majenka21

    majenka21
    nie, kazdy zvlast si uctuje svoje veci.. moze tam byt prikazova zmluva ked aj ten prikazajuci ma rovnaku napln?

    janina028 je offline (nepripojený) janina028

    žena janina028
    majenka21
    vie mi niekto poradit aku zmluvu si mam dat ak napr. jeden zivnostnik chce dat dalsiemu nejaku pracu? ulohu? diky.. zmluva o spolupraci abo take nieco?
    Majenka, moj manzel je zivnostnik a ma zmluvu o dielo z dalsim zivnostnikom a normalne si na zaklade nej fakturuje.
    Janka

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja som tiež SZČO a s mojimi klientmi mám uzatvorené zmluvy o dielo, vymedzené podmienky, a mesačne fakturujem podľa uzatvorenej zmluvy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.