Zavrieť

Porady

Kam s deťmi?

Ahojte,

mám dve malé deti, 3,5 roka a 9 mesiacov, máte niekto dobrý tip kam s nimi k moru?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    Radi by sme s 3 deťmi išli k moru do Chorvátska, nie veľmi ďaleko, tak aby cestu autom zvládlo aj 17 mesačné dieťa, a ubytovanie aby nebolo veľmi ďaleko od mora. Najradšej by sme išli na súkromie.
    Máte nejaký dobrý tip, alebo najlepšie kontakt?
    Vopred vďaka.

    sofi je offline (nepripojený) sofi

    sofi
    Odporúčam ostrov Rab v Chorvátsku-pieskové pláže,620 km z Bratislavy.Tento rok sa tam chystáme už 3.krát.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    sofi, len do CHorvátska kadiaľ chodíte, veď cez Maďarsko hrôza

    sofi je offline (nepripojený) sofi

    sofi
    Dá sa aj cez Rakúsko, vzdialenosť je o čosi väčšia. Cez Maďarsko sme išli vždy v noci, mne sa to taká hrôza nezdala - prázdne, dobre značené cesty (až na tie srnky).Ale zatiaľ sme išli vždy koncom júna,takže možno cez prázdniny to je iné. Ešte pre inšpiráciu pridávam pár stránok www.otokrab.com, www.lopar.hr (dedina na Rabe, kde je najväčšia piesková pláž v Chorvátsku, s pozvoľným vstupom do mora-asi 50 m je voda po kolená-dno pieskové-ideálne pre malinké deti.)

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Ja mám iný problém, deti 16 a 10. Doteraz sme chodili vždy na tiché a kľudné miesta, kde sme si to s manželom užili. Ale deti sa nám už v takom"veľkom kľude" nudia, tak hľadám niečo, kde nám to bude dobré všetkým. Poraďte nejaké menšie mestečko v Chorvátsku.
    Pieskové pláže sú aj v Sabunike -Ninský záliv nad Zadarom. Je to zátoka, voda je tam kľudná a teplá. Ubytovanie sme tam našli bez rezervácie v pohode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.