Zavrieť

Porady

PU / uctovny dozor, KE

Dobry den,
chcem Vas poradaci poprosit o radu, resp. odporucanie. PU nam robi externa firma, avsak vedenie sa zamysla,aby sme si ho zacali robit sami /konkretne ja Mam zaklady uctovnictva, avsak ziadnu prax. Kedze nemam odvahu to zacat sama a viem, ze prax je najlepsi ucitel,tak vyvstala moznost aby ma v tom usmernovala externa firma.. moja predstava je, ze napriklad na zaciatku si budem ozivovat zabudnute veci a sucasne so skusenou uctovnickou/om budem pomaly uctovat a ona/on mi popritom bude vysvetlovat, preco sa to robi tak a tak v praxi... Sucasne neviem aky program by bol pre nas najvhodnejsi (mame asi 50doslych Fa, 30 vyslych, 30 zam, 30zapisov pokladna). co mi viete v tomto smere poradit, viete mi odporucit nejaku firmu v KE, kt. sa zaobera uctovnym dozorom (asi tak sa to vola).. ako by sme ako firma mali postupovat, aj z dovodu ze sa blizi koniec roka...dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Monika Kováčová
na porade sa učíme všetci. Predovšetkým ak môžeme a vieme - tak poradíme. Demjanová Katarína ja si viem predstaviť, že by si NÁS to naučila. Žial, tvoje príspevky za tri roky sú obmedzené len nájdenie si kšeftu.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Ak hľadáte rady k účtovníctvu, napíšte prosím do rubriky účtovníctvo.
Ak hľadáte účtovníčku, zadajte si dopyt na www.uctovnici.porada.sk (čo máte napísané aj tu v pravidlách tejto rubriky).

PU / uctovny dozor, KE

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.