Zavrieť

Porady

vypracovanie projektu na získanie grantu

Ahoj. Potrebovala by som poradiť. Vypracovanie podnikateľského zámeru ostalo na mne na poslednú chvíľu. Chcem si založiť zlatnícku dielňu na umelecký a klasický šperk a predávať cez internet. Obsah zámeru má byť vypracovaný pomocou 9. bodov: A ja si neviem rady s 3.bodom : Základná myšlienka podnikateľského plánu a časový realizačný plán. Mám pocit že na tú myšlienku sa ma pýtali aj v 2. bode : Predmet podnikateľskej činnosti .. Robím to druhý deň papierov mám na kilá na stole a už neviem kde je sever. Ďakujem. Veronika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    zadaj si do vyhľadávača : podnikateľský zámer all podnikateľský plán, máme tu mnoho podkladov na túto tému

    Základná myšlienka podnikateľského plánu a časový realizačný plán.
    základná myšlienka all inak charakteristika zámeru: akú činnosť plánuješ, prečo máš ambície podnikať v tomto smere / vzdelanie, potreby trhu, ponuka kvality a originality umeleckých výrobkov ap. /podrobne rozviesť -
    časový realizačný plán - podľa investičných vkladov sa časový rozmer rozdeľuje do viacerých etáp - zriadenie dielne, výbava potrebným zariadením, nákup materiálu na spracovanie - všetko doložiť relevantnými finančnými prognózami
    ap.

    vypracovanie projektu na získanie grantu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.