Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    tak asi nikto, skúsme ináč, čo si o tom myslíte, mohlo by to pomôcť zlepšiť krátkozrakosť?

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja myslim, ze najlepsie ti poradi ocny lekar. Asi by som kadejake nahrady nepouzivala. Moze to sposobit viac skody ako uzitku. Oci su dolezita sucast cloveka na to, aby s nimi sam experimentoval.

    danielka78 je offline (nepripojený) danielka78

    danielka78
    Máte pravdu, zrak je našim najcennejším zmyslom. Preto som sa opýtal radšej môjho očného lekára v Galante, čo si myslí o rastrových okuliaroch. Povedal mi, že to nie je nič nové a rozdiel je len v značkách (kvalite), princíp je rovnaký. Vraj tieto dierkované okuliare pomáhajú najmä pri starozrakosti a tupozrakosti a sú vhodné na prevenciu pre tých, ktorí si často namáhajú svoje oči čítaním, počítačom alebo televízorom. Odporučil mi značku Vision Fix. Cez google som našiel ich stránku, je dosť presvedčivá: Tréner očí Vision Fix

    evulik1 je offline (nepripojený) evulik1

    evulik1
    áno , aj ja som si pred chvíľou túto stránku pozerala.Inšpirovalo ma to, že teraz na vianočných trhoch , bol stánok s týmito okuliarmi
    a tak som si ich vyskúšala.Asi na tom niečo bude.
    -
    Bez okuliarov neprečítam nič a s týmito dierkovými som normálne čítala text .Trochu som z toho mala divný pocit v hlave,ako keby oči dostali dáku inú záťaž , ale mala som ich asi 5 min a to bolo asi na 1x veľa.
    -
    čiže stránka www.treneroci.sk ,ale že ich predávajú aj v Bratislave na Krížnej 44.Ešte som tam nebola, ale túto info.som dostala od pána čo ich predával.
    -
    teiž by som bola rada, keby sa ozvali ľudia,ktorí majú už s týmito okuliarmi skúsenosť.
    -
    ináč na tejto stránke je popísaná aj očná joga

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.