Zavrieť

Porady

citanie cudzej historie na skype

ahojte,
nie som nejaky vasnivy pocitatovy typ a chcela by som sa spytat taku info ohladne udajov posielanych cez skype.
nemyslim telefonovanie, ale klasicke chatovanie.
je mozne citat komunikaciu na skype cudziemu uzivatelovi? napriklad, ak ho vyuzivam v praci a chatujem s kolegynami a kamoskami, da sa niekym inym v praci cez server alebo nejak inak citat moja historia? teraz ju nemam povolenu v nastaveniach na skype, dala som si tam bez historie chatu. ale doteraz som mala. mam tu predoslu komunikaciu niekde ulozenu v mojom pc? ako je to, je to mozne citat to ci uz je povolena historia alebo nie?

vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Dá sa, ale iba na tom PC, kde prebiehala komunikácia - aj to iba v prípade, že sa niekto prihlási tvojim prihlasovacím menom a heslom.

    mojenko je offline (nepripojený) mojenko

    mojenko
    Ahoj dá sa to, samozrejme ak vie niekto tvoje heslo vie sa prihlásiť normálne na tvoje skype aj keď ty si zapnuta a vidí všetko čo si píšeš.Dokonca aj históriu ukáže.Takže zmeň si heslo a históriu si neukladaj.A samozrejme vždy sa odhlasuj z počítača keď odchádzaš :-)

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    jaja8008 Pozri príspevok
    ahojte,
    nie som nejaky vasnivy pocitatovy typ a chcela by som sa spytat taku info ohladne udajov posielanych cez skype.
    nemyslim telefonovanie, ale klasicke chatovanie.
    je mozne citat komunikaciu na skype cudziemu uzivatelovi? napriklad, ak ho vyuzivam v praci a chatujem s kolegynami a kamoskami, da sa niekym inym v praci cez server alebo nejak inak citat moja historia? teraz ju nemam povolenu v nastaveniach na skype, dala som si tam bez historie chatu. ale doteraz som mala. mam tu predoslu komunikaciu niekde ulozenu v mojom pc? ako je to, je to mozne citat to ci uz je povolena historia alebo nie?

    vdaka
    Komunikacia medzi tebou a inym ucastnikom chatovania prebieha tak, ze na vasej sieti sa ten text nikde nezobrazuje. (Pripad v Cine, kde vlada cenzuruje komunikaciu cez Skype. Na to vsetko vsak musi byt specialny klient, ktory to umoznuje. Predpokaldam, ze v praci ste si nestahovali Skype v cinstine) Historia sa samozrejme uklada do tvojej historie, ak si ju povolis.
    Takze smelo si piste.

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    jasne, bez problemov. Ja som dal bratovi do pocitaca keyloggera a citam si vsetko co napise
    Keyloggera stali len nainstalovat a nastavit aby bol neviditelny pre vsetky aniviry, procesy,.. a urcit email alebo cosi kam ma odosielat informacie :P

    citanie cudzej historie na skype

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.