Zavrieť

Porady

POMOC Vianoce,strach z priberania

Ahojte,odkedy som sa vydala pribrala som 5 kg,lebo som zacala s varenim a ono to tak islo ze som to ani nezbadala az ked prisla jesen ze som natrepana do rifli.Necitim sa vobec dobre vo svojom tele,urcite to kazdy pozna.A blizi sa dalsi postrach vianoce.Poradte mi ako najrychlejsie schudnut 5 kg a ako sa naucit pracovat s pevnou volou,ovladat sa na vianoce a aj potom.Prosim o vsetky rady,triky len osvedcene.Len ziadne salaty na veceru fakt nie som bylinozravec
DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    No moja...
    ...tak toto by sme radi vedeli aj my ostatné...
    Tvoje priberanie nesúvisí s tým či varíš alebo nie...skôr so psychickou pohodou. Niektoré ženy jedia keď sú šťastné, iné keď sú smutné, iné rozrušené, a niektoré jedia z nudy...
    Napríklad ja...
    ...ja jem vždy

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Znížiť príjem jedla(hlavne kalorického) a pridať pohybu.
    Bohužiaľ, žiaden iný (prirodzený)zázrak na chudnutie doteraz nikto nevymyslel

    fatinka je offline (nepripojený) fatinka

    fatinka
    len nechcem ziadne 90 dnove diety asi si uvarim tukozrutsku polievku vynecham chlieb a sladkosti co ine mi ostava?

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Veru, veru, kto ti bude vediet jednoducho odpovedat, bude milionar. Ale urcite je dobre nejest sladkosti /jezis, to je fuska/ a trochu viac sa pohnut, ale toto si asi nechcela pocut, to vies aj sama

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Odporúčam tiež jesť len do max. 18.tej hod. - za predpokladu, že sa ide spať okolo 22.-hej. Je to síce občas ťažké- ale ide to a váha sa buď drží alebo aj trocha klesne
    Jasné a počas dňa v malých množstvách každé 3 hod.
    No a ak naozaj po tej šiestej už nejem, cez deň si môžem dopriať aj sladkosť.
    Na vianociach je najhoršia tá delená strava v obývačke závin, v kuchyni čosi slané a pohyb typu šprint z kresla do hrnca v kuchyni a späť čo?

    nela88 je offline (nepripojený) nela88

    nela88
    Minulý týždeň som počula na Vive, že dáka japonka manželovi naštartovala metabbolizmus tým ,že na raňajky jedol 1-2 banány a pohár odstátej vody. Za pokus nič nedáš.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Keď som bola na základnej škole, cez Vianoce som vždy schudla. Jedla som toho strašne veľa a vždy som schudla nejaké dve kilečká. A potom nastal zlom, dosť som schudla samovoľne a odvtedy mám svrknutý žalúdok, takže aj keby som chcela, nemôžem toho veľa zjesť, lebo mi je potom zle. Najlepšie je nejesť vo veľkých dávkach, s mierou a večer nejesť, keď tak radšej si dať ovocie, ale cez Vianoce je dovolené všetko

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Bionda Pozri príspevok
    Odporúčam tiež jesť len do max. 18.tej hod. - za predpokladu, že sa ide spať okolo 22.-hej. Je to síce občas ťažké- ale ide to a váha sa buď drží alebo aj trocha klesne
    Jasné a počas dňa v malých množstvách každé 3 hod.
    No a ak naozaj po tej šiestej už nejem, cez deň si môžem dopriať aj sladkosť.
    Na vianociach je najhoršia tá delená strava v obývačke závin, v kuchyni čosi slané a pohyb typu šprint z kresla do hrnca v kuchyni a späť čo?
    Bionda, idem ťa pochváliť za tú "delenú stravu" . Len sa tak pochechtávam a utieram monitor.

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    fatinka Pozri príspevok
    dakujem za vsetky rady,ale potrebujem ich strasne vela aby som si mala z coho vyberat
    fatinka, som na bezlepkovej diete. Sledovasnim zlozenia potravin niekedy ma fakt prechadza chut do jedla. Bud rada, ze si zdrava. Tu pomoze len sebadisciplina a zdravy zivotny styl. Ziadna dieta nepomoze natrvalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.