Zavrieť

Porady

Liečiteľka

Ahojte všetci, dnes ma čaká vyšetrenie u liečiteľky - ja som ju tak nazvala, lebo neviem presný názov tej metódy, ale vyšetrenie a liečbu robí lekárka - MUDr. Z toho čo mi rozprávala známa viem, že vyšetrenie spočíva v tom, že ti dá do rúk elektródy, na prístroji má takú misku, do ktorej kladie nejaké ampulky či čo a na základe toho ti vyšetrí všetky orgány. Potom ti povie výsledky vyšetrenia a navrhne liečbu, vraj prírodnými preparátmi. Údajne diagnózu trafí na 90%?, ale liečba je drahá! Nemáte s tým niekto skúsenosti? Oplatí sa do toho investovať?
Usporiadat
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Aby bola liečiteľka MUDr. tak s tým som sa ešte nestretla. Počula som že liečitelia aj pomohli, ale aj nie, boli to zbytočne vyhodené peniaze.
Závisí to od jednotlivých prípadoch čo komu je. V mojej rodine liečiteľka pomohla, vyliečila následky úreku, s čím si už ani lekári nevedeli rady.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

HankaS Pozri príspevok
Aby bola liečiteľka MUDr. tak s tým som sa ešte nestretla. Počula som že liečitelia aj pomohli, ale aj nie, boli to zbytočne vyhodené peniaze.
Závisí to od jednotlivých prípadoch čo komu je. V mojej rodine liečiteľka pomohla, vyliečila následky úreku, s čím si už ani lekári nevedeli rady.

Následky úreku? Čo to je??? Ako sa to prejavuje?
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

marikabic Pozri príspevok
Ahojte všetci, dnes ma čaká vyšetrenie u liečiteľky - ja som ju tak nazvala, lebo neviem presný názov tej metódy, ale vyšetrenie a liečbu robí lekárka - MUDr. Z toho čo mi rozprávala známa viem, že vyšetrenie spočíva v tom, že ti dá do rúk elektródy, na prístroji má takú misku, do ktorej kladie nejaké ampulky či čo a na základe toho ti vyšetrí všetky orgány. Potom ti povie výsledky vyšetrenia a navrhne liečbu, vraj prírodnými preparátmi. Údajne diagnózu trafí na 90%?, ale liečba je drahá! Nemáte s tým niekto skúsenosti? Oplatí sa do toho investovať?
Nie je náhodou z TN? Poznám jednu...neviem,či je MUDr....kamarát sa cez ňu liečil..pomohla...lenže je to dlhodobá záležitosť a už nevládal finančne,tak to nechal...ale vraj je dobrá...používa tú Jonášovú metódu,či ako sa to volá
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

syrik Pozri príspevok
Následky úreku? Čo to je??? Ako sa to prejavuje?
V tejto téme sa to spomínalo.
http://www.porada.sk/t89692-cistec.html
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dnes mi presne toto spominal priatel, ze jeho kolega na takom bol..stalo to 300sk a dostal nejake vyzivove doplnky ale za 2000sk
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

poisonkatka Pozri príspevok
dnes mi presne toto spominal priatel, ze jeho kolega na takom bol..stalo to 300sk a dostal nejake vyzivove doplnky ale za 2000sk
Môj manžel sa tiež zúčastnil niečoho podobného. Dostal nejaké "prírodné kvapky", a pomohlo mu to, pokiaľ tie kvapky bral.
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Syrik pýtaš sa čo je to úrek, to je keď sa niekto na niekoho uprene pozre, až tak že môže ti prísť zle, zatočí sa ti hlava, vracaš,...Dospelý to dobre znáša, po určitej chvíli mu to prejde, ale ak sa to stane dieťatu, môže to trvať dlhšie. V našej rodiene To bolo malé dieťa 1,5 ročné boli s ňou na oslave, prišla večer plakala, bolelo ju brucho a hlava a odvtedy všetko čo zjedla vyvracala. Príšerne schudla, nespala a dieťa behom 1/2 roka bolo vychudnuté na kosť ako z koncentráku. Uplne sa strácalo. Podstúpila všetky vyšetrenia a vysledky boli dobré, sama lekárka povedala, že toto musia skúsiť cez liečiteľku, že ona už nevie aké lieky by je dala, lebo nič jej nezaberalo. Liečiteľka jej pomohla.
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

Ta paní pracuje s metodou, kterou neznáte, ani nevíte, co je ta dáma vlastně zač. Takové osobě se chcete svěřit do rukou?

U lékaře vám alespoň jeho škola zaručí jeho vzdělání, atestace a kontrola ze strany lékařské komory potvrdí a hlídají odbornost, zákony lékaře nepustí k provozování věcí, za které se stát nezaručí.

Kdyby ta metoda, kterou popisujete, fungovala, proč by se nepoužívala v "normální" medicíně? Nebo nefunguje?

Jak si chcete vysvětlit, že nějaké kamínky na misce a elektrody v ruce vyšetří orgány? Ty orgány vysílají nějaké impulsy? Jaké - elektrické, magnetické, zvukové? Nevíte? Tak to vám může nakecat kdokoliv cokoliv. Třeba že existují vlny, dosud nezměřené, neověřené, ale senzibilové je cítí, vnímají, používají, léčí tím, výsledky úžasné, přesná data jen pro zasvěcené, zasvěcení za tři tisíce, stovky spokojených uživatelů....

A za tuto "léčbu" jste ochotna platit? Kolik? Stavte se pak u mě, budu se vám soustředěně věnovat, umím masírovat a skvěle okecat cokoliv, budu se vám u toho soustředěně dívat do očí - inu znalost hypnózy není marná, že, a vsugeruju vám, že jste úžasná, milá, uzdravující se, skvěle na vás ta metoda zabírá, budete se mít fajn, svět je krásný a lidé milí.

S úsměvem kapitalistického obchodníka a vlídností matky Terezy vás zkasíruju na úrovni intenzivní léčby.

Berete? Nebo raději někoho, kdo není tak jedovatý a komu CHCETE uvěřit?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Pachole Pozri príspevok
Ta paní pracuje s metodou, kterou neznáte, ani nevíte, co je ta dáma vlastně zač. Takové osobě se chcete svěřit do rukou?

U lékaře vám alespoň jeho škola zaručí jeho vzdělání, atestace a kontrola ze strany lékařské komory potvrdí a hlídají odbornost, zákony lékaře nepustí k provozování věcí, za které se stát nezaručí.

Kdyby ta metoda, kterou popisujete, fungovala, proč by se nepoužívala v "normální" medicíně? Nebo nefunguje?

Jak si chcete vysvětlit, že nějaké kamínky na misce a elektrody v ruce vyšetří orgány? Ty orgány vysílají nějaké impulsy? Jaké - elektrické, magnetické, zvukové? Nevíte? Tak to vám může nakecat kdokoliv cokoliv. Třeba že existují vlny, dosud nezměřené, neověřené, ale senzibilové je cítí, vnímají, používají, léčí tím, výsledky úžasné, přesná data jen pro zasvěcené, zasvěcení za tři tisíce, stovky spokojených uživatelů....

A za tuto "léčbu" jste ochotna platit? Kolik? Stavte se pak u mě, budu se vám soustředěně věnovat, umím masírovat a skvěle okecat cokoliv, budu se vám u toho soustředěně dívat do očí - inu znalost hypnózy není marná, že, a vsugeruju vám, že jste úžasná, milá, uzdravující se, skvěle na vás ta metoda zabírá, budete se mít fajn, svět je krásný a lidé milí.

S úsměvem kapitalistického obchodníka a vlídností matky Terezy vás zkasíruju na úrovni intenzivní léčby.

Berete? Nebo raději někoho, kdo není tak jedovatý a komu CHCETE uvěřit?
Príliš negatívny príspevok, aj keď vlastný názor.

Ale inak si vystihla podstatu.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak ma pani liecitelka medicinske vzdelanie, preco neposkytuje svoje liecebne metody aj prostrednictvom zdravotnych poistovni? Preco pracuje len za hotove platby? Uz tato skurocnost by mi bola podozriva a asi by som sa do jej zazracnych ruk nezverila. To, ze niekomu pomohla, mohlo byt sposobene tym ze ten clovek jej bezmedzne veril a vyliecila ho vlastne jeho viera.
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

Ještě jedna poznámka.... Pokud je ta paní léčitelka opravdu doktorka medicíny, lze vidět její diplom, určitě se za něj nestydí.

Medicínské vzdělání je dost dlouhé a kdo je absolvuje, má snahu to využít a zpeněžit. Víc peněz lékař vydělá smlouvou s pojišťovnami než hotovými platbami od pacientů.

Vede mě to k podezření, že paní doktorka nemá v pořádku doklady, které by ji opravňovaly k provozování normální lékařské praxe. Nesplnila podmínky nebo je porušila? Nemá za sebou nějaký průšvih?

Podobně podezřívavě se dívám na vzdělání a přístup k pacientům u údajného MUDr. Savčenka, viz diskuzi s jeho jménem.

Nevěřím lékaři, který uteče od oboru. Nevěřím odborníkovi, který používá metody silněji zavánějící šarlatánstvím. Odborník, který má dost sebeúcty a je jako odborník bez průšvihu, se k tomu nesníží.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

durisovad Pozri príspevok
Ak ma pani liecitelka medicinske vzdelanie, preco neposkytuje svoje liecebne metody aj prostrednictvom zdravotnych poistovni?
Asi preto, že to ZP nehradí.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Je to všetko aj vec názoru a životnej filozofie.
Som veľmi realistický človek a nepresvedčia ma len-tak nejaké reči, ale skôr skutky.
Moja osobná skúsenosť:
Naša práca účtovníkov, večne sediacich za stolom.....zabezpečí (pri nesprávne vedenom živote - nesprávna životospráva, nedostatok pohybu a oddychu....a niekedy aj z iných dôvodov), že sa nám zato vypomstí naše telo....tiež som si tak robkala, ako každý iný deň a ....zrazu som sa nemohla narovnať, tak ma seklo v krížoch.
Keďže sa 3 dni nemenilo, ani teplé obklady, nahrievanie....šLa som k svojmu všeobec. lekárovi. Ani sa na mňa nepozrel (teda pozrel s otázkou-a vy ku mne patríte-tak často ho totiž navštevujem...) a predpísal tbl. Na otázku, čo mi je, zabľabotal čosi o "asi zapálených uzlinách...." a hotovo. Ďalší prosím....
Tbl. som síce vybrala, ale nebrala. Neriešim ani iné bolesti ich potláčaním tabletkami, skôr chcem zistiť príčinu a tú odstrániť.
Veď utlmujúcich tabliet je v ponuke lekární habadej.

Suseda bola objednaná k pani do iného mesta na akupunktúru. Šla som aj ja. Je to vyštudovaná MUDr., akupunktúru v SR ani nemôže robiť laik, tiež som bola vyšetrená za pomoci "nejakého" prístroja, pričom som držala v ruke medený kolík a ona mi zatiaľ "napichávala" akupunktúrne body na rukách a na nohách ....a potom informovala, od hlavy, po päty, čo nefunguje dobre. Som síce ukecaná, ale dávam si veľký pozor pri takýchto "debatách", nech ja nič nepoviem dopredu, aby sa od toho neodvíjala následná diagnóza.
A bysťu, "uhádla na 100%" .
Následne mi robila akupunktúru cielene na tie kríže, bola som u nej asi 5x a ..........pomohlo.
Predpísala mi ešte homeopatiká.
Nešla som tam s predsudkami, čakala som, čo bude....
U mňa zabralo.
Viem, že aj viera vo vyliečenie je dôležitá, ale ak sa nevieš otočiť na posteli z ničoho nič niekoľko dní ...(jasné, zrejmä som prechladla, alebo čosi podobné), asi len viera nepostačí, uregovala to u mňa podľa mňa pomerne rýchlo.
Na druhej strane, keďže som praktik, napriek tomu, že som tiež aj vo svojom okolí počula o mnohých liečiteľoch, zatiaľ by som sa im bála zveriť do rúk.
Moja "liečiteľka" bola vyštudovaná, tak som to riskla.
Naposledy upravil atka4 : 11.11.08 at 16:37
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Jana Motyčková Pozri príspevok
Asi preto, že to ZP nehradí.
A bol by velky problem oslovit zdravotne poistovne a ponuknut im takuto metodu liecenia?
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

atka4 Pozri príspevok
Je to všetko aj vec názoru a životnej filozofie.
Som veľmi realistický človek a nepresvedčia ma len-tak nejaké reči, ale skôr skutky.
Moja osobná skúsenosť:
Naša práca účtovníkov, večne sediacich za stolom.....zabezpečí (pri nesprávne vedenom živote - nesprávna životospráva, nedostatok pohybu a oddychu....a niekedy aj z iných dôvodov), že sa nám zato vypomstí naše telo....tiež som si tak robkala, ako každý iný deň a ....zrazu som sa nemohla narovnať, tak ma seklo v krížoch.
Keďže sa 3 dni nemenilo, ani teplé obklady, nahrievanie....šLa som k svojmu všeobec. lekárovi. Ani sa na mňa nepozrel (teda pozrel s otázkou-a vy ku mne patríte-tak často ho totiž navštevujem...) a predpísal tbl. Na otázku, čo mi je, zabľabotal čosi o "asi zapálených uzlinách...." a hotovo. Ďalší prosím....
Tbl. som síce vybrala, ale nebrala. Neriešim ani iné bolesti ich potláčaním tabletkami, skôr chcem zistiť príčinu a tú odstrániť.
Veď utlmujúcich tabliet je v ponuke lekární habadej.

Suseda bola objednaná k pani do iného mesta na akupunktúru. Šla som aj ja. Je to vyštudovaná MUDr., akupunktúru v SR ani nemôže robiť laik, tiež som bola vyšetrená za pomoci "nejakého" prístroja, pričom som držala v ruke medený kolík a ona mi zatiaľ "napichávala" akupunktúrne body na rukách a na nohách ....a potom informovala, od hlavy, po päty, čo nefunguje dobre. Som síce ukecaná, ale dávam si veľký pozor pri takýchto "debatách", nech ja nič nepoviem dopredu, aby sa od toho neodvíjala následná diagnóza.
A bysťu, "uhádla na 100%" .
Následne mi robila akupunktúru cielene na tie kríže, bola som u nej asi 5x a ..........pomohlo.
Predpísala mi ešte homeopatiká.
Nešla som tam s predsudkami, čakala som, čo bude....
U mňa zabralo.
Viem, že aj viera vo vyliečenie je dôležitá, ale ak sa nevieš otočiť na posteli z ničoho nič niekoľko dní ...(jasné, zrejmä som prechladla, alebo čosi podobné), asi len viera nepostačí, uregovala to u mňa podľa mňa pomerne rýchlo.
Na druhej strane, keďže som praktik, napriek tomu, že som tiež aj vo svojom okolí počula o mnohých liečiteľoch, zatiaľ by som sa im bála zveriť do rúk.
Moja "liečiteľka" bola vyštudovaná, tak som to riskla.
Ty tabletky, které vám předepsal lékař, nemusely být jen na potlačení bolesti, mohly to být léky uvolňující svalové křeče, tedy to, co vám ta záda svíralo. Ale to jste neměla šanci zjistit, protože jste léky sice vyzvedla z lékárny, ale neužívala.

Tenhle přístup pacientů mě vždycky hodně nadzvedne. Jako malé děcko, že? Zapírat - ano maminko, udělala jsem, co jsi chtěla, ale lžu jak když tiskne, protože nemám odvahu na plná ústa říct, že s tebou nesouhlasím a udělala jsem si to po svém....

Když odmítáte určité léky, to jste statečná, ale odvahu říct doktorovi - tohle nechci - to už poněkud postrádáte....

Proč jste si ty léky vyzvedávala? Protože by se někdy přece jen mohly hodit? Protože na to máte díky pojištění nárok? Protože vás to nic nestojí a je to zadarmo?

Kolik takových zbytečně vyzvednutých a odloženách léků asi je? A pojišťovny - tedy všichni spolupojištění - to platí....

A blbý doktor počítá s tím, že je užíváte. No jo, vy si raději jdete na akupunkturu... On není zas až takový zázrak poznat zablokovaná záda, to pozná jen trochu bystrý laik. Že akupunktura zabrala? Fajn, ony mohly zabrat už prášky na uvolnění křečí, ale doktor se vám nevěnoval, takže se nelíbil, prášky neměly šanci a pomohl hlavně přístup akupunkturní doktorky - pozornost a zájem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Moja kamarádka tiež niečo také absolvovala.Platila nejakú tú stovečku za vyšetrenie a pani jej naordinovala vitamíny za vyše 2000 sk...
Ja si myslím, že vitamíny z lekárne by ju vyšli lacnejšie.Ale ona trvdí, že jej to pomohlo.
Myslím, že je to ako placebo efekt.Keď človek niečomu verí, že pomôže, tak asi naozaj pomôže. Viera je veľká čarodejka
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Pachole Pozri príspevok
Ty tabletky, které vám předepsal lékař, nemusely být jen na potlačení bolesti, mohly to být léky uvolňující svalové křeče, tedy to, co vám ta záda svíralo. Ale to jste neměla šanci zjistit, protože jste léky sice vyzvedla z lékárny, ale neužívala.

Tenhle přístup pacientů mě vždycky hodně nadzvedne. Jako malé děcko, že? Zapírat - ano maminko, udělala jsem, co jsi chtěla, ale lžu jak když tiskne, protože nemám odvahu na plná ústa říct, že s tebou nesouhlasím a udělala jsem si to po svém....

Když odmítáte určité léky, to jste statečná, ale odvahu říct doktorovi - tohle nechci - to už poněkud postrádáte....

Proč jste si ty léky vyzvedávala? Protože by se někdy přece jen mohly hodit? Protože na to máte díky pojištění nárok? Protože vás to nic nestojí a je to zadarmo?

Kolik takových zbytečně vyzvednutých a odloženách léků asi je? A pojišťovny - tedy všichni spolupojištění - to platí....

A blbý doktor počítá s tím, že je užíváte. No jo, vy si raději jdete na akupunkturu... On není zas až takový zázrak poznat zablokovaná záda, to pozná jen trochu bystrý laik. Že akupunktura zabrala? Fajn, ony mohly zabrat už prášky na uvolnění křečí, ale doktor se vám nevěnoval, takže se nelíbil, prášky neměly šanci a pomohl hlavně přístup akupunkturní doktorky - pozornost a zájem.

Vôbec sa s Tebou nedá súhlasiť...Čo sa týka toho vyšetrenia pomocou elektródy,niečo podobné som vyskúšala na dovolenke...za smiešnych 50 Sk...neverila som tomu,ale schválne...a predstav si,trafila všetko..Pýtaš sa prečo? Na mnohých miestach tela,na chodidlách, dlaniach, ušnici existujú reflexné body...určite si počula o reflexnej masáži napr.chodidiel...toto,čo som absolvovala,bola elektroakupunktúra...a každy citlivý bod znamenal poruchu daného orgánu...Tiež som bola na akupunktúre,no trafila som na lekára,ktorý to veru často nerobí...bolo to vidieť...listoval v knižke pri mne...Súhlasím s tým,že keby liečiteľom šlo o liečenie,tak na tom nezarábajú...lebo naozaj je to veľmi drahé..môj brat prekonal zápal mozgových blán...vďaka liečiteľovi,ktorý si mimochodom nič nepýtal,mu ostalo len trasenie rúk..ako následok...vďaka BOhu...A čo sa týka lekárov,a zvlášť s neurológom,,,,súhlasím s tou pisateľkou,čo tvrdila,že chce hľadať príčinu a nie tlmiť bolesť...Keby Ťa lekár upovedomí o vedľ.účinkoch,ani by si si tie lieky nevybral...Ja som za ne doplácala 300 Sk a skomčili v koši...neplodnosť,slepota,prederavenie steny žalúdka,vredy žalúdka,krvácanie do brušnej dutiny s ohrozením života...som zvedava,či by si to papkala a nehľadala iné riešenie...Každé lieky sú svínstvo a na jedno Ti zaberú a iné Ti poškodia...ja sa tiež snažím liečiť pomocou byliniek,ako s liekmi...
0 0
marikabic marikabic

marikabic je offline (nepripojený) marikabic

Tak som to vyšetrenie včera absolvovala a môžem spresniť moje dohady. Na základe predchádzajúcich príspevkov môžem povedať, že asi preto to nerobí pre poisťovňu, lebo to robí komerčne. Volá sa MUDr. Vajová a ako mi sama povedala je vyštudovaná internistka. Vyšetrenie sa volá "medicínska systémová diagnostika" a robí sa to pomocou prístroja EAV, trvá 15 min. a stojí 250Sk. Môžem povedať, že diagnózu trafila na 100% a odporučila mi liečbu prírodnými prípravkami za 3000Sk, ktoré sú od firmy Starlife. Dala som sa na to lebo verím, že mi to pomôže, ako ste už písali - viera tiež lieči. O mesiac mám kontrolu, tak som zvedavá s akým výsledkom.
Naposledy upravil marikabic : 12.11.08 at 07:52
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

Taktiež nesúhlasím brať každé lieky, ktoré lekár predpíše. Mňa lekári s anibiotikami a s liekmi uvoľňujúcimi svalové kŕče dostali do takého stavu, že už dva roky nemôžem skoro nič dať do žalúdka, z nemocnice som išla skoro po štyroch, zoslabnutá, v hroznom stave, dokonca sa pridružil reflux žalúdka s pankreatitídou. Od vtedy som nedala žiadne také lieky do žadúka. Šla som k masérke fyzioterapeutke a tá sa snažila nájsť príčinu mojich bolestí. Nakoniec sme prišli na to čo mám zablokované, a aj keď to trvalo dlhší čas, ale bez liekov a stálo to zato. Mám iba 26 rokov a úplne rozhádzanú imunitu. Bolesti mávam aj teraz ale nikdy s tým už nejdem k lekárovi.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Sarah Pozri príspevok
Taktiež nesúhlasím brať každé lieky, ktoré lekár predpíše. Mňa lekári s anibiotikami a s liekmi uvoľňujúcimi svalové kŕče dostali do takého stavu, že už dva roky nemôžem skoro nič dať do žalúdka, z nemocnice som išla skoro po štyroch, zoslabnutá, v hroznom stave, dokonca sa pridružil reflux žalúdka s pankreatitídou. Od vtedy som nedala žiadne také lieky do žadúka. Šla som k masérke fyzioterapeutke a tá sa snažila nájsť príčinu mojich bolestí. Nakoniec sme prišli na to čo mám zablokované, a aj keď to trvalo dlhší čas, ale bez liekov a stálo to zato. Mám iba 26 rokov a úplne rozhádzanú imunitu. Bolesti mávam aj teraz ale nikdy s tým už nejdem k lekárovi.
Môžem sa opýtať,aké bolesti máš? A na aké problémy si bola v nemocnici na takej liečbe??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať