Zavrieť

Porady

Aký program stiahnúť

Ahojte, chcem si spraviť webovú stránku, viete my poradiť kde a aký program si mám stiahnúť???
Neviem kde mám túto otázku zaradiť, dúfam, že je na dobrom mieste

ďakujem za odpovede
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
richardg Pozri príspevok
Ahojte, chcem si spraviť webovú stránku, viete my poradiť kde a aký program si mám stiahnúť???
Neviem kde mám túto otázku zaradiť, dúfam, že je na dobrom mieste

ďakujem za odpovede
Už podľa otázky..nechaj to radšej na "profíkov"....

http://www.porada.sk/t10137-tvorba-www-stranky.html

http://www.porada.sk/t81492-v-com-vytvorit-web.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Teoreticky na to nepotrebujes ziadny program, len sa naucis par tagov a mozes mat celkom slusnu stranku (smaozrejme staticku)
Zacal by som tuna http://www.jakpsatweb.cz/
0 0
Susho Susho

Susho je offline (nepripojený) Susho

Martin
pre pokrocilich moze pomoct napr. program Addweb, je to platene, ale ak sa vam nechce platit, tak si to jednoducho vyhladajte na nejakom warez fore
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

ak by ste mali záujem o free web tak ma kontaktujte
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

richardg Pozri príspevok
Ahojte, chcem si spraviť webovú stránku, viete my poradiť kde a aký program si mám stiahnúť???
Neviem kde mám túto otázku zaradiť, dúfam, že je na dobrom mieste

ďakujem za odpovede

Vyrešením Tvojho problému je html, xhtml, xml alebo iný kód.....
Existujú aj webgenerátory, kde kód nepotrebuješ, ale aj tak je lepšie vedieť aspoň základy, napr PSPa, alebo iný. Na serveri
Code:
www.websnadno.cz
je webgenerátor. Určite si prečítaj
Code:
www.jaknaweb.cz
a
Code:
www.jakpsatweb.cz
a iné... návody, kde sa nachádzajú kódy na tvorbu webstránok, najlepšie si je kúpiť knihu, prípadne cd s ukážkami aj zvukovými náhravkami /ak niečo také existuje, predpokladám, že už áno/
0 0
Artemis Fowl Artemis Fowl

Artemis Fowl je offline (nepripojený) Artemis Fowl

Alebo napr.: Pspad v tom robim ja.
Naposledy upravil Artemis Fowl : 25.11.08 at 12:06
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

Ahojte všetci,

Ďakujem pekne všetkým:-)
Mám pár otázok, robím si stránku vo FrontPage, viete mi poradiť?
Takú mám predstavu o mojej stránke, že budem mať úvodnú a potom podstránky, no lenže vtom je ten problém, že mám úvodnú stránku, spravila som si ďalšie stránky, ale teraz taká amatérska otázka ale až tak sa tomu nechápem , že ako sa návštevník dostane na tie ostatné stránky.tak ja som to chcela tak mať že by tam boli podokienka a že by si na ne klikli a tak...no ale neviem ako nato
Vie mi niekto vtomto poradiť?
a ešte jedna otázočka, že spravila som si aj jednu stranu v POwerPoint-e, že tú by som si dala ako úvodnú, lebo je taká pohyblivá, ale ako to tam dostať?ja som si ju tam už prehrala tie kódy a všetko ale neviem čo stým ďalej

teraz som to tak napísala, že si budete myslieť že som .....ale fakt potrebujem poradiť, musím to do konca roka spojazdniť takže už nemám veľa času

ďakujem všetky za akékoľvek rady
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak mas hlavnu stranku tak das si do nej kod
<a href="adresa kde ten subor mas">text odkazu na dalsiu stranku</a>

Predpokladam, ze si tie kody nahrala na server, takze ak chces aby sa stranka zobrazila, tak hlavna stranka sa musi volat
index.html, alebo index.htm, alebo index.php, niektore servery maju aj default.html .....
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
richardg Pozri príspevok
Takú mám predstavu o mojej stránke, že budem mať úvodnú a potom podstránky, no lenže vtom je ten problém, že mám úvodnú stránku, spravila som si ďalšie stránky, ale teraz taká amatérska otázka ale až tak sa tomu nechápem , že ako sa návštevník dostane na tie ostatné stránky.tak ja som to chcela tak mať že by tam boli podokienka a že by si na ne klikli a tak...no ale neviem ako nato
Vie mi niekto vtomto poradiť?
stiahni si free program na www.joomla.cz . Ten robí presne to, čo chceš. Je to redakčný systém pomocou ktorého urobíš to, čo chceš.
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

ďakujem pekne:-)
eše taká otázočka aby som to dobre spravila, či som ťa dobre pochopila
<xml xmlns="urn:schemas-microsoft-comfficeffice">
<o:MainFile HRef="../nová_stránka_2.htm"/>
<o:File HRef="image001.gif"/>
<o:File HRef="filelist.xml"/>
</xml>

myslíš tento celý kód, alebo len ten ...nová stránka.....

ďakujem moc moc
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Ahoj nechcem ta odradit od "robenia" web stranky ale ak je to mozne skus ich robit v nastroji ako http://sourceforge.net/project/showf...roup_id=157484 nie v FrontPage.
0 0
Karida Karida

Karida je offline (nepripojený) Karida

Ahoj urcite sa nenechaj odradit, tiez som sa to naucila sama, ak chces pisat kody, odporucam tiez jakpsatweb.cz, pripadne nejaky wysiwyg editor stiahnes na stahuj.cz, ok je napr. dreamweaver, alebo bluevoda...Ale asi je najepsie naucit sa html. Urcite to zvladnes, len sa do toho pust!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

html, xhtml css su trivialne kody, radsej uz zacni xhtml
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

ahojte, spravila som si tránku v tom FP, potrebovala by som teraz poradiť ako to dostanem na web:-)
doménu ......tieto veci už mám, už to len šmariť hore.viete mi vtom poradiť?ďakujem každému
0 0
banker banker

banker je offline (nepripojený) banker

Ja som pouzival Adobe Dreamweaver,
a bez akychkolvek predoslych znalosti som kamoske urobil za chvilku nieco take
http://www.pindopes.szm.sk/
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

Tak to Ti gratulujem, je to superné:-)

niekde som čítala , aby som sa prihlásila na zoznam.sk a aby som si to cez nich dala na web..neviem,chcem niečo dobré...vieš niečo poradiť?
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Stranka je fajn.... Ak mozem skritizovat napr: to ze tema neje vlastna ale stiahnuta z Yahoo! SiteBuilder-a,, vycentroval by som ju celu na stred a pozadie by som nenechal biele ale nejake slabucko modre.. btw: neje validny kod ale to uz je naozaj malickost. Inak pekny hafo..
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Myslím si, že daný problém je potrebné rozdeliť do dvoch rovín:

1) "Aký program si stiahnuť?", resp. písanie kódov
2) Design - návrh vzhľadu stránky

Môžte mať (stiahnutý, kúpený) nejlepší program aký je vôbec možné na trhu zohnať, môžte ovládať kódovanie do najmenších detajlov, ale ak neviete spraviť dobre design, verte, všetko je nanič. Myslím si, že najdôležitejší je návrh stránky a následne samotná jej tvorba je jednoduchá. Je možné argumentovať, že na nete je veľa voľne stiahnuteľných designov. Ano, ale potom je to vyriešené. Stiahne sa šablona a vyplní sa.

Môj názor, rada, je taký(á). Treba sa venovať designu. Vedieť čo chcem. Videl som totiž stránky, robené profi nástrojmi, cena stovky eur za program, a stránka vyzerala otrasne.
0 0
richardg richardg

richardg je offline (nepripojený) richardg

takže dostala som sa k tomu že publikovať web, tam si dám FTP, a potom čo ďalej, čo tam napíšem?

sorry za primitívne otázky, ale pre mňa je to španielska dedina
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Aby si mohla niečo uložiť na web cez ftp musíš poznať adresu ftp servera, svoj login a password. Následne Ťa program pripojí so serverom a necháš uploadovať svoje stránky na ftp server. Pravdepodobne si robila web stránku v HTML, tak by si mala dodržať nastavenia servera - ktorý súbor bude považovať za hlavný. Väčšinou to býva súbor index.html, default.html, alebo s koncovka mi htm. A potom program odhlásiš a v prehliadači zadáš adresu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať