Zavrieť

Porady

Chystáme jedlo s Tupperware

Ahojte,
mám a dosť často využívam pečenie s rýchlokyskou Tupperware, no mám pocit, že sa tieto výrobky dajú využívať aj v širšom smere. Zavádzam túto tému pre vymieňanie si vlastných receptov a využívanie tejto skvelej veci.
Ja v tom robím najčastejšie kysnuté cesto, z neho potom pizzu, minipizze, sladké aj slané koláče. Minule som dokonca robila aj langoše, len som neodhadla cesto pre dvoch, tak sme nakŕmili polku bloku )). Ako ste s tým spokojní? Máte nejaké vlastné vychytávky? Aj ja sa pripojím a v prípade záujmu tiež napíšem nejaké recepty
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Rýchlokysku neuznávam. Ak máš dobré droždie, vykysne Ti rýchlo v hocijakej miske. ...je droždie s rýchlym nástupom kvasenia-kysnutia, aj s pomalým nástupom...
    Tupperware používam nádoby do chladničky, tie sú vynikajúce - potraviny vydržia čerstvé dlhšie.

    ale toto je asi keďže som tu mala písať recepty

    zh001 je offline (nepripojený) zh001

    zh001
    velvet Pozri príspevok
    Rýchlokysku neuznávam. Ak máš dobré droždie, vykysne Ti rýchlo v hocijakej miske. ...je droždie s rýchlym nástupom kvasenia-kysnutia, aj s pomalým nástupom...
    Tupperware používam nádoby do chladničky, tie sú vynikajúce - potraviny vydržia čerstvé dlhšie.

    ale toto je asi keďže som tu mala písať recepty
    si úplne mimo, téma mala byť o receptoch, ostatným sa ospravedlňujem, nevšimla som si, že téma už existuje, presmerujem sa a Ty moja zlatá reaguj na iné témy a hlavne...k veci. ďakujem za pochopenie

    Chystáme jedlo s Tupperware

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.