Zavrieť

Porady

501 a 518

ak mám na došlej faktúre pneumatiky a zároveň aj prezutie týchto pneumatík, tak asi to treba rozdeliť na 501 a prezutie na 518?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak sa jedna o nahradu pneumatik za opotrebovane, uctovala by som vsetko na 511.
    Naposledy upravil durisovad : 15.11.08 at 15:45

    zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

    zuzanask
    Chcela by som sa spytať či je správne pneumatiky učtovať ako technicke zhodnotenie motoroveho vozidla...a teda ak som prebrala uctovnictvo v polovici roka a tam sa uctovalo ako o technickom zhodnoteni, musim v tom pokracovat alebo ich mozem dat na 501 prip. 511

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zuzanask Pozri príspevok
    Chcela by som sa spytať či je správne pneumatiky učtovať ako technicke zhodnotenie motoroveho vozidla...a teda ak som prebrala uctovnictvo v polovici roka a tam sa uctovalo ako o technickom zhodnoteni, musim v tom pokracovat alebo ich mozem dat na 501 prip. 511
    Pneumatiky sú predmety bežnej spotreby, určite nejde o technické zhodnotenie auta. Veď bez pneu auto nie je použiteľné. Keby sme účtovali každú výmenu pneu ako techn.zhodnotenie, tak auto by sa "nikdy" neodpísalo.

    Kľudne účtuj do nákladov.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 20.11.08 at 14:24

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.