Zavrieť

Porady

Odišiel mi notebook

Prosim surne o radu!!!! Odisiel mi moj notebook. Bolo mi povedane, ze je to motor na harddisku. Nechcem ho opravit, iba potrebujem dostat z neho fotky a dokumenty. Vie mi niekto poradit??? DAKUJEM,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Skús sa opýtať niekde kde predávajú počítače - ale pozor dohodnite sa na cene vopred mohla byto byť dosť slušná položka, do budúcna treba zálohovať (ja už som sa poučil)

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Na Slovensku sú firmy ktoré sa zaoberajú obnovou dát z fyzicky poškodených diskov. Daj si hľadať v google napríklad heslo "záchrana dát z HDD" a určite nejakú nájdeš. Neviem poradiť ktorá firma je lepšia. Našťastie som ich služby nepotreboval. Ale rátaj s tým že to bude dosť dosť drahé!! Ako povedal kolega predomňou - pre budúcnosť treba zálohovať!!

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //Bolo mi povedane, ze je to motor na harddisku
    Sú fanatici, ktorí taký HDD dokážu opraviť. Skús sondovať vo svojom okolí.

    kabatik je offline (nepripojený) kabatik

    kabatik
    Kúpi si taky istý disk / cca 2.500 Sk/ Vymení hlavu / cca 1 hod. roboty/ za dve hodiny má udaje na svojom PC. Ten kúpený predá ako použitý a Vás vodí ešte 2-3 týždne za nos a potom Vás zderie o 15.000 Sk. ÚŽERA!

    mata82 je offline (nepripojený) mata82

    mata82
    lubica.bednarova Pozri príspevok
    odisiel daleko prec. Skusam hladat volakoho, koho to bavi, ceny sedia s tym, co sa tu pise.
    Poslala som ti SS, tak kukni

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Mňa by zaujímala značka toho notebooku . Pri nej to väčšinou začína aj končí .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.