Zavrieť

Porady

Winamp

Neviete mi niekto napísať presný path, kde Winamp ukladá mnou vyvorené playlisty?
(ak sa k tomu vôbec dá dostať)
lebo mám s ním nejaký problém a raz za čas ho musím úplne preinštalovať - a nebaví ma stále to tam nahadzovať......
VDAKA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Nepoužívam WinAmp, ale napíšem ako to zisťujem ja. S veľkou pravedpodobnsoťou je to uložené buď v Program Files / a adresár, kde je WinAmp nainštalovaný, alebo Documents and Settings si WinAmp vytvorí napr. v Application Data, ktorý je hidden soju zložku a ukladá to tam. Iná možnosť myslím ani nieje (teda štandardne). Toto je hľadanie, keď vieš, čo hľadáš.

    Ak netušíš čo hľadáš môžeš spraviť nasledovné ... Uložíš playlist a odídeš z WA. Napr. v Total Commanderi si necháš vyhľadať všetky súbory, ktoré sa zmenili za poslednú minútu, dve... necháš si ich vypísať do listu a jeden z nich to bude na 100%. Len nesmieš mať rozbabraných veľa vecí aby nebol v tom chaos.
    A nakoniec sofistikovane. Sú programy, ktoré sledujú činnosť programov a logujú ich. A v logu vieš nájsť všetky zápisy na disk.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ako vyššie písal cháron, alebo ešte - ak robíš playlist, iste ho nejako pomenuješ, tak si ten súbor po uložení len pohľadaj a máš to presne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.