Zavrieť

Porady

pýta inštaláciu

Dobrý večer, keď spustím PC, dookola chce inštalovať Easy CD Creator 5 Basic.
Tento program mám v PC nainštalovaný a ide bez chyby. Tak prečo mi ho chce stále inštalovať? Keď mu dám inštalačné CD lebo ho pýta, tak napíše nejaký ERROR a znovu pripravuje inštaláciu a tak dookola. k ju zruším, aj tak naskočí, že pripravuje inštaláciu. Vie mi niekto poradiť, čo sa stalo?
Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Benko Pozri príspevok
    Dobrý večer, keď spustím PC, dookola chce inštalovať Easy CD Creator 5 Basic.
    Tento program mám v PC nainštalovaný a ide bez chyby. Tak prečo mi ho chce stále inštalovať? Keď mu dám inštalačné CD lebo ho pýta, tak napíše nejaký ERROR a znovu pripravuje inštaláciu a tak dookola. k ju zruším, aj tak naskočí, že pripravuje inštaláciu. Vie mi niekto poradiť, čo sa stalo?
    Díky
    Neviem presne, čo by to mohlo byť, ale jednou z možností je, že niekde v Startup zložke máš odkaz na inštaláciu tohto programu. Alebo keď si ho inštaloval, tak si inštalačný .exe súbor skopíroval niekde do PC odkiaľ sa zakaždým spúšťa.

    Pozri, aký názov má ten súbor na CD a daj si prehľadať celé C:, či sa tam nenachádza odkaz na tento súbor.

    Benko je offline (nepripojený) Benko

    Benko
    Už je všetko OK (aspoň dúfam). Bol to kompletne zavírený počítač. Lenže keď dám antivír tak mi ide pomaly PC.
    Chobot ďakujem.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Musis si najst antivir, ktory tak nezatazuje system, celkom dobry je nod, ale nieje free Ja mam od esetu ESS a berie cca 20-30 MB pamate

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Benko Pozri príspevok
    Už je všetko OK (aspoň dúfam). Bol to kompletne zavírený počítač. Lenže keď dám antivír tak mi ide pomaly PC.
    Chobot ďakujem.
    Aky antivir?
    Ja mam zle skusenosti s norton antivirusom. A nejde iba o pamet, ale zaťažuje to aj procak.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Kazdy antivir zatazuje RAM aj CPU,,,, niektory viac, iny menej. Skusal som kaspersky, avast, nod3, nod ESS, ale nemozem dopustit na NOD 2.7,,, moj oblubenec a hadam aj navzdy bude...

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Nám sa najviac osvedčilo toto:

    Antivírus : Avira antivírus
    Firewall: Commodo firewall (má aj antimalware)
    Antispam: Spybot S&D

    nič lepšie v súčasnosti nie je a všetky sú free.
    PS: Len aviru treba inštalovať na PC bez vírusov, lebo inak zošaliete , ale to je daň za kvalitu a neplatenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.