Zavrieť

Porady

Mobil

Čafte, viem,že sa to netýka PC ale neviem kam to zaradiť. Mobil mi stále chytá signál aj ked nemáš prečo. Stale mi blika obrazovka na pc a nie len to. Neviete mi poradiť prečo thak náhle? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pasuliatko Pozri príspevok
    Čafte, viem,že sa to netýka PC ale neviem kam to zaradiť. Mobil mi stále chytá signál aj ked nemáš prečo. Stale mi blika obrazovka na pc a nie len to. Neviete mi poradiť prečo thak náhle? Ďakujem
    ?????

    Čo sa to vlastne pýtaš? Nepochopil som to.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    myslim, ze ma mobil pri monitore a pravidelne monitorovanie mobilu mu rozblika obrazovku
    Daj si ho dalej od monitora

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Fero11 Pozri príspevok
    myslim, ze ma mobil pri monitore a pravidelne monitorovanie mobilu mu rozblika obrazovku
    Daj si ho dalej od monitora
    viem ale to nerobil, kedysi bol pri monitore a ništ nerobil.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Chobot Pozri príspevok
    ?????

    Čo sa to vlastne pýtaš? Nepochopil som to.
    Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    pasuliatko Pozri príspevok
    viem ale to nerobil, kedysi bol pri monitore a ništ nerobil.
    Mozno si z niecoho podozrivy

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pasuliatko Pozri príspevok
    Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku
    A nemáš zapnutý na mobile BT alebo IR?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Chobot Pozri príspevok
    A nemáš zapnutý na mobile BT alebo IR?
    nie nemam...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Fero11 Pozri príspevok
    Mozno si z niecoho podozrivy
    čo som?a okrem toho som neni on ale ona ak ti nevadí

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    pasuliatko Pozri príspevok
    Že čo môže byť dôvodom toho neustáleho chytania signálu. a vybíja to aj rýchejšie baterku
    Mozno ti tam nieco tieni. Alebo mas horsi signal ako si mala volakedy. Tazko povedat takto na dialku.

    Ked nemas mobil pri monitore, aj tak sa ti rychlejsie vybija bateria? Alebo len vtedy, ked mas mobil polozeny pri monitore?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    luigi72 Pozri príspevok
    Mozno ti tam nieco tieni. Alebo mas horsi signal ako si mala volakedy. Tazko povedat takto na dialku.

    Ked nemas mobil pri monitore, aj tak sa ti rychlejsie vybija bateria? Alebo len vtedy, ked mas mobil polozeny pri monitore?
    rano si ho nabijem a poobede mam už o jednu paličku menej a to na nom nič nerobim. a potom baterka drží asi 3 dni a vybijem sa.signal je stale rovnaky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pasuliatko Pozri príspevok
    rano si ho nabijem a poobede mam už o jednu paličku menej a to na nom nič nerobim. a potom baterka drží asi 3 dni a vybijem sa.signal je stale rovnaky.
    Skús ešte jednu vec. Niekde v nastaveniach je možnosť, či výber operátora bude automatický alebo manuálne nastavený. Pokiaľ je to automatické, tak v prípade prihraničných oblastiach sa stáva, že sa mobil napojí z času na čas na zahraničného mob. operátora a často sa prehlasuje.

    Nastav ručne svojho mob. operátora napevno, možno potom nebude automaticky vyhľadávať najbližšieho operátora.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Fero11 Pozri príspevok
    prepac no
    v pohode

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Chobot Pozri príspevok
    Skús ešte jednu vec. Niekde v nastaveniach je možnosť, či výber operátora bude automatický alebo manuálne nastavený. Pokiaľ je to automatické, tak v prípade prihraničných oblastiach sa stáva, že sa mobil napojí z času na čas na zahraničného mob. operátora a často sa prehlasuje.

    Nastav ručne svojho mob. operátora napevno, možno potom nebude automaticky vyhľadávať najbližšieho operátora.
    mam nastavene ručne. mam O2 a niekedy tham kde nemaju vysielač sa to premení na T-mobile... ale si to vždy premenim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.