Zavrieť

Porady

daň z príjmov

je v MRP možnosť vypočítania dani z príjmov? treba si ešte dačo dokúpiť aby mi vypočítalo daň z príjmov?
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
timejka200 Pozri príspevok
je v MRP možnosť vypočítania dani z príjmov? treba si ešte dačo dokúpiť aby mi vypočítalo daň z príjmov?
Daň z príjmov sa dá vypočítať,ale musíš si "ju" dokúpiť. Tiež som si dokupovala pre MRP Win-PU.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

a môžeš mi povedať ako to objednať a koľko to stojí? chcem to objednať lebo uľahčí mi to prácu..a prosímťa ako zistím že je vypočítaná správne, myslím tak že súvaha a výsledovka musia mať nejaké čísla rovnaké však? na konci roka?
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Skús popozerať priamo na stránke www.mrp.sk v sekcii cenník.
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

nenašla som tam také nevieš poradiť niečo bližšie? kde to mám hľadať?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
timejka treba len dobre pozrieť.
Daň z príjmu právnických osôb 5 * 498,- Sk
16,53 €
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Pre jednoduché účtovníctvo stojí daň z príjmu tiež 498,- Sk/16,53€
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

a čo to dokáže ? vlastne čo to obsahuje? vypočíta to daň z príjmov? je to prepojené nejak cez podvojné účtovníctvo? alebo ako ti funguje?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Nemám ten modul zakúpený, ale myslí si, že na to aby správne počítal je potrebné správne nastaviť jednotlivé druhy účtov. Mám na mysli účty, ktoré sú v rámci daňového priznania pripočiteteľné, a odpočitateľné od účtovného hospodárskeho výsledku. Inak nebude dobre fungovať.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

No ja ho mám, ale buď s tým neviem robiť, alebo som to pri kúpe zle pochopila, ale samotný program mi nič nevypočíta, akurát stiahne identifikačné údaje firmy, no tlačivo ako táké musím vyplniť sama. Ja som si tiež myslela, že je to prepojené s účtovným programom, sám načíta údaje z účt.programu, a ja akurát skontrolujem, či je to vypočítané správne. No samotné číselné údaje musím vyplniť sama, akurát program sám načita celkové sumy. Ja osobne som z toho veľmi sklamaná, a považujem to (v mojom prípade) za vyhodené peniaze. Ale ak robím niečo zle, a samotný program vie toho viac, ako som ja zistila, rada sa nechám poučiť.
0 0
tacasina tacasina

tacasina je offline (nepripojený) tacasina

Žabinka Pozri príspevok
No ja ho mám, ale buď s tým neviem robiť, alebo som to pri kúpe zle pochopila, ale samotný program mi nič nevypočíta, akurát stiahne identifikačné údaje firmy, no tlačivo ako táké musím vyplniť sama. Ja som si tiež myslela, že je to prepojené s účtovným programom, sám načíta údaje z účt.programu, a ja akurát skontrolujem, či je to vypočítané správne. No samotné číselné údaje musím vyplniť sama, akurát program sám načita celkové sumy. Ja osobne som z toho veľmi sklamaná, a považujem to (v mojom prípade) za vyhodené peniaze. Ale ak robím niečo zle, a samotný program vie toho viac, ako som ja zistila, rada sa nechám poučiť.
Ja mám podobné skúsenosti a tiež neviem, či niekde nerobím chybu.
Ak niekto vie niečo viac, prosím poraďte.....
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Ja som to objednala teraz ako rozšírenie programu pre JU multiverzia. Stálo to 598,50 s DPH. Ale ešte som nevyskúšala. Potom sa ozvem, či to funguje alebo nie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v prvom rade ty robíš dp, nie program. Je to dobrá pomôcka, určité údaje nahaduješ ty, do niektorých riadkov Ti program dopíše údaje on, a sumáre spraví tiež.
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
už mám ten program, vyskúšala som, z účtovníctva mi prepísal všetko, mala som tam nahodiť bankový účet, manželku a deti, životné poistenie a vyšlo mi to isté, čo som spravila za rok 2007. Hlávná vec, že tam musíš nahodiť tie veci, ktoré nemáš v účtovníctve, napr. prímy zo zamestnania, príjmy z prenájmu atď.. Takže tento program je ako pomôcka, platila som za to 600,- Sk na rok, ale keď mám multiverziu, tak za to mi to stálo, a dá sa to aj vytlačiť a odovzdať na DÚ.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Na www.drsr.sk sa tiež dajú vypĺňať DP a sú zadarmo.
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

a ako si vypčítam dan z príjmov? čo k tomu potrebuje? som z toho zmetená trochu..robím to prvýkrát..som vďačná za každú radu..neviemako spotupovať z čoho sa to poíčta? z výsledku hospodárenia? a dalej čo k tomu pripočítam odpoíčítam? poradí neikto?
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

mám mrp podvoj. účto WIN to mi tam samo nevypočíta tú dań? ako ju dostanem čo všetko si kt omu musím vypočítať vytlačiť? poradíte? prosím
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
timejka200 Pozri príspevok
mám mrp podvoj. účto WIN to mi tam samo nevypočíta tú dań? ako ju dostanem čo všetko si kt omu musím vypočítať vytlačiť? poradíte? prosím
Málo takých účt.programov je, ktorý ti samo vypočíta daň. Treba si uvedomiť, že nie program účtuje, ale účtovník. V tebou založenej novej téme som ti úž odpovedal.

http://www.porada.sk/t98188-dan-z-prijmu.html
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 07.01.09 at 15:46
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

timejka200 Pozri príspevok
mám mrp podvoj. účto WIN to mi tam samo nevypočíta tú dań? ako ju dostanem čo všetko si kt omu musím vypočítať vytlačiť? poradíte? prosím
keď spravíte výkaz ziskov strát máte tam predsa kolonku hospodársky výsledok ten je pred zdanením
a v súvahe tak tam vám predsa vyráta zisk po odpočítaní 19 % a o pár riadkov nižšie máte daňové záväzky kde sa objaví daň ktorú odvediete štátu
daňové priznanie si potom vyplníte na drsr
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
pavol54 Pozri príspevok
keď spravíte výkaz ziskov strát máte tam predsa kolonku hospodársky výsledok ten je pred zdanením
a v súvahe tak tam vám predsa vyráta zisk po odpočítaní 19 % a o pár riadkov nižšie máte daňové záväzky kde sa objaví daň ktorú odvediete štátu
daňové priznanie si potom vyplníte na drsr
Podľa tebou uvedeného potom hosp.výsledok nebude sedieť v súvahe (po zdanení) a vo výsledovke (pred zdanením).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

máš pravdu, znova som sa pozrel na to čo som napísal opravujem sa nejak som to prudko strihol, jasné že od hospodárskeho výsledku pred zdanením a odrátaní(dane z bež činnosti ktorú musím vyrátať a nahodiť do pd )mi vyjde zisk teda hospodársky výsledok, ale s touto operáciou sa zaoberám až pred vyplňaním dp
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať