Zavrieť

Porady

plastové okná - tesnenie

Ahojte,

dali sme si vymeniť balkónové dvere za plastové, teraz mám v miestnosti o 2 stupne menej pri zapnutom radiátore a z jednej strany prefukuje
je to normálne? navyše mám pocit, že v miestnosti je hlučnejšie, než bolo predtým. zrejme je zle osadené tesnenie, pretože keď na dvere zalačím, tak prestane fúkať a je tichšie. Nebol som doma, keď dvere menili a tak som to nemohol ovplyvniť hneď na začiatku
čo s tým?

vďaka za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KacenkaXX je offline (nepripojený) KacenkaXX

    Obyčajný človek, ktorý sa snaží niečo naučiť.... ...viac KacenkaXX
    predpokladam, ze si to uz vyriesil, ale ak nie, tak rychlo treba kontaktovat dodavatela. Moze to byt len zle nastavene kovanie, co sa da odstranit za par minut...

    peterww je offline (nepripojený) peterww

    peterww
    Ahojte,
    riešenie bolo na dlhšie - reklamovali sme problém, pritiahol "skrutky" na pravej strane a bolo fajn. O nejaký čas na to, prestala tesniť ľavá strana. Prišiel opäť, dvere priskrutkoval držiakmi a je kľud. Zdôvodnil to problémom vo výrobe - kovania (KacenkaXX mala pravdu) istá spoločnosť (ktorá má udelené certifikáty, ak kovania vyrábajú tí istí, čo okná) vyrába ručne, pretože chce ušetriť. Podľa jeho slov je to častý problém.

    ďakujem Vám za pomoc a prajem Vám krásny deň

    plastové okná - tesnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.