Zavrieť

Porady

Hudobné počitačové hry

Chcela by som sa spýtať, pozná niekto počitačové hudobné hry, chcela by som nejakú kúpiť k vianociam, lenže vobec sa vtom nevyznám,poradí mi niekto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evika Pozri príspevok
    Chcela by som sa spýtať, pozná niekto počitačové hudobné hry, chcela by som nejakú kúpiť k vianociam, lenže vobec sa vtom nevyznám,poradí mi niekto.
    A povedzte mi Kefalín. čo vy si predstavujete pod takým slovom "počítačové hudobné hry"...?

    Ale vážne - čo tým myslíš? Akože program na komponovanie hudby? Alebo program na úpravu hudby? Ale to nie sú hry. A v každej PC hre je nejaká hudba v pozadí...

    evika je offline (nepripojený) evika

    evika
    No davali v telke čiernych baronov,ale nevadí.
    Nepočul si o tanečných a hudobných hrách pre decka a dospelých,
    je aj stránka na internete, len som o tom čítala pozerala som aj stránku, len sa v tom nevyznám

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    evika Pozri príspevok
    No davali v telke čiernych baronov,ale nevadí.
    Nepočul si o tanečných a hudobných hrách pre decka a dospelých,
    je aj stránka na internete, len som o tom čítala pozerala som aj stránku, len sa v tom nevyznám
    Počul, len to je strašne široký záber - od tvorby hudby, cez také tanečné koberce, hudobné nástroje na PC až po hudobné kvízy na PC. Preto som si chcel upresniť, čo si mala na mysli, teda čo konkrétne si chcela zohnať. Lebo pojem "počítačová hudobná hra" je veľmi všeobecné.

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    Ak vie niekto z tvojej rodiny hrat na gitaru tak odporucam Guitar Hero http://www.progamingshop.sk/guitar-h...a-p-31685.html
    alebo ak niekto rad tancuje tak Stepmaniu, tu som ale este nevidel na SVK

    Hudobné počitačové hry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.