Zavrieť

Porady

vianoce

Ahojte žienky prosim vas viete nejaky dobry recept na vianočne medovničky ale čo su hned makke vyskušala som ich kopu,ale ani jeden nie je dost dobry dik anka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jahoda999 Pozri príspevok
    Ahojte žienky prosim vas viete nejaky dobry recept na vianočne medovničky ale čo su hned makke vyskušala som ich kopu,ale ani jeden nie je dost dobry dik anka
    Hľadáme, hľadáme... napr. aj tu:
    http://www.porada.sk/search.php?searchid=6794280

    mimi3 je offline (nepripojený) mimi3

    mimi3
    Ja robievam tieto už veľa rokov.
    70 kg hladkej múky,25 kg práškového cukru, 2 malé lyžičky sóda-b, 5 klinčekov, 2 lyžičky mletej škorice, trocha zázvoru, anízu a feniklu (tieto koreniny podrviť na prášok) 3 vajcia - rozšľahať, 17 dg medu, 10 dg masla, 1 dcl vody (med,maslo rozpustíme vo vode),vychladnuté vmiesime do pripravenej múčnej zmesi a na koniec pridáme vyšľahané vajcia. Vznikne redšie cesto (je dobré to začať miesiť rukou a dať na chvíľu do chladničky aby sa to dalo dobre vymiesiť. Potom cesto necháme najmenej 5 hodín v chladničke. Ja to robievam tak že večer zamiesim cesto a ráno ho pečiem. Cesto rozvaľkáme na cca 3 mm hrúbku a vykrajujeme ľubovoľné tvary. Po uložení na vymastený plech (ja nedám dopustiť na papier na pečenie) medovníčky potrieme žĺtkom rozšľahaným s troškou mlieka. Ja ozdobujem vl.orechami. Pečieme pri cca 200 oC. Po vychladnutí ich dávam do igelitu a vždy po troške vyberám. Sú naozaj chutné a mám čo robiť aby vydržali do Vianoc lebo ich pekávam najmenej 2 týždne dopredu. Dobrú chuť.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja som nasla tu na porade recepty na medovniky-pod nazvom pernicky a ine pod nazvom medovnicky-dnes som vyskusala trojake-lebo som chcela porovnat a vsetko som robila z pol.davky.
    vsetky su vyborne-prave sa chladia,len do jedneho receptu som pridala este 100g muky,lebo sa to hrozne lepilo a nedrzalo tvar....to su tie co sa musia suroviny nechat stopit a vychladit a potom sa prida muka-tej musi ist viac-ale na chut su super.
    na porade je este aj vela inych-musis hladat,neverim ze by ti niektore neulahodili-poradacky maju skvele recepty...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Tu sú niektoré témy...netreba hneď založiť novú , ale najprv vo vyhľadávači skúsiť vyhľadať, či sa tu už niečo nenájde, kde sa o tom písalo....

    http://www.porada.sk/t3899-p2-medovnicky.html
    http://www.porada.sk/t15768-perniky.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.