Zavrieť

Porady

Pôžička na prestavbu bytu

Prosím Vás, poraďte mi. Chcem prestavať byť a zároveň kúpiť zariadenia doň. Kde by som si mal zobrať pôžičku ako najvýhodnejšiu? Treba oddeliť prestavbu a nákup zariadenia? Čo Poštová banka a Stavebná sporiteľňa?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

    ROBIN111
    erzet Pozri príspevok
    Prosím Vás, poraďte mi. Chcem prestavať byť a zároveň kúpiť zariadenia doň. Kde by som si mal zobrať pôžičku ako najvýhodnejšiu? Treba oddeliť prestavbu a nákup zariadenia? Čo Poštová banka a Stavebná sporiteľňa?
    Na tvojom mieste by som navštívil banky v tvojom meste a zistíš, kde ti dajú najvýhodnejšie podmienky.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    ROBIN111 Pozri príspevok
    Na tvojom mieste by som navštívil banky v tvojom meste a zistíš, kde ti dajú najvýhodnejšie podmienky.
    To som urobil, ale je to tak zložité že až. To je ako z balíčkami v banke. Vôbec sa to nedá porovnať. Začnú to všelijako zaobaľovať. V prvý rok také úroky, druhý rok také úroky,... Na toto idú také úroky na tamto onaké.

    ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

    ROBIN111
    erzet Pozri príspevok
    To som urobil, ale je to tak zložité že až. To je ako z balíčkami v banke. Vôbec sa to nedá porovnať. Začnú to všelijako zaobaľovať. V prvý rok také úroky, druhý rok také úroky,... Na toto idú také úroky na tamto onaké.
    Prečo by to malo byť zložité? Potrebuješ peniaze bez dokladovania ich použita a predpokladám, že budeš chcieť mať čo najnižšiu mesačnú splátku. V tom prípade je pre teba vhodný bezúčelový úver zaručený nehnuteľnosťou tzv. americká hypotéka. Môžeš ručiť napríklad bytom, ktorý chceš prerábať. Môžeš si vybrať pohyblivé úročenie, alebo fixné na 1,3,5 alebo 10 ročné obdobie.

    Tu si môžeš pozrieť prehľad úrokových sadzieb v bankách na Slovensku:
    http://www.etrend.sk/osobne-financie...ew/119196.html

    Pôžička na prestavbu bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.